25. februar 2022. 20:30 Sport Pirot Plus Online

Druga Muška liga Srbije
Plej-of
3. kolo
Surdulica: KK Radnik - KK Pirot 84:76 (21:10, 26:21, 17:22, 18:23)

Semafor: 5. minut 11:6, 10. minut 21:10, 15. minut 36:23, 20. minut 49:31, 25. minut 55:41, 30. minut 66:53, 35. minut 68:67, 40. minut 84:76;

KK Pirot: Đonlić 10 (3/3slb) 1tr 5as 3uk, Vranić 7 1tr 4sk, Filipović 25 (4/7slb) 5tr 7sk 3as, Pančić, Stanković 2 4sk, Vukićević 16 (0/1slb) 11sk 23ind, Dimovski 9 (0/3slb) 1tr 7sk, Stepanović 5 (5/6slb) 4sk, Gašić 2 5sk, Petrović;

Izgubljene lopte: 14

Postoje takve utakmice. Igraju se baš onda kada si najsigurniji u sebe, kada si krenuo pobedama čekajući da se dobra forma potvrdi i u sledećem meču.

O Surdulici se u našoj javnosti malo znalo. Naši su uradili dobar skauting, medjutim košarka nije taj šablon. Možeš da odigras toliko slabo da protivnik očekuje lagani meč, kad na terenu sve drugačije.

Iskusnim Surduličanima je baš krenulo i nama kojima srce treperi kada Pirot igra nije bilo lako.

Mnogo grešaka, neverovatnih, mladima kao da se ruke isekle.

Pogledajte kroz slike kako je išao rezultat.

Blagi užas.

U nekoliko navrata uspevali su iskusniji domaćini da odbiju napade.

Držali su razliku. Ma, bilo je 20. Užas. Menjao sam kanale.

Na kraju treće četvrtine relativno bolje.

Ima li nade.

Da budem iskren bežao sam. Obično kad se vratim bolje je.

Nepunih osam minuta do kraja konačno ispod 10 poena. 68:62

Nepuna tri minuta. 70: 67. Faul nad Duletom, dva slobodna bacanja.

Dule pogadja i tu su naši ponovo stali.

Domaći postižu trojku i dižu na 1.30 na 79:70.

Gotovo. Sve uzalud beše moja nada, znate onu pesmu.

Domaći su nadvisili sebe.

Tajm aut traži Milovanović. Ništa.

Naši prave faul 83:76.

Poraz. Ima još da se igra. I porazi su nekada, ha, korisni, da se malo razmisli i zamisli. Bila je pauza. Stali su posle dve uzastopne pobede.

Domaći su meč očekivali spremni na uspeh.

Ogromna želja.

Čestitamo Sanelu i momcima. A Duletu i našima neka je za nauk.

Poraz da. Brine, medjutim povreda Nikole Djonlića krajem treće četvrtine. I to je jedan od razloga.