Nagrađeni najbolji učenici sportisti VIDEO

19. jun 2014. 09:00 Sport Pirot Plus Online

Savez za školski sport i olimpijsko vaspitanje danas je u svečanoj sali SO Pirot organizovao prijem za najbolje učenike sportiste i škola našeg grada.

Obraćajući se najboljim učenicima sportistima Vladan Vasić, predsednik Opštine čestitao je uspešne rezultate i podsetio da je lokalna samouprava obezbeđujući uslove za bavljenje sportom pre svega za cilj ima što masovnije okupljanje mladih.

Vladan Vasić predsednik Opštine

Saška Sokolov - Učenica sportista, Gimnazija

Uroš Jović - Najbolji teniser, OŠ ”Vuk Karadžić”

Nenad Vasov - Učenik sportista, Gimnazija

Zoran Madić - profesor Gimnazije

Najuspešniji učenici sportisti u školskoj 2013/14. godini.

Najbolja stonoteniserka 2013/14 Milica Ćirić, Sveti Sava

Najbolji stonoteniser * Aleksa Gacev, ”8.septembar”

Najbolja teniserka * Ljubica Mladenović, ”8.septembar”

Najbolji teniser * Uroš Jović, ”Vuk Karadžić”

Najbolja učenica strelac * Maja Latić, Ekonomska

Najbolji strelac * Dušan Rančev, ”8. Septembar”

Najbolja odbojkašica * Danica Petrović, ”Vuk Karadžić”

Najbolji odbojkaš * Dimitrije Đorđević, ”Vuk Karadžić”

Najbolja košarkašica * Anđela Pavlović, ”8.septembar”

Najbolji košarkaš * Strahinja Stanković, ”8.septembar”

Najbolja fudbalerka * Jelena Ćirić, ”Vuk Karadžić”

Najbolji fudbaler * Danijel Selimović, Ekonomska

Najbolja atletičarka * Aleksandra Manić, Gimnazija

Najbolji atletičar * Vujadin Mićović, Gimnazija

Najbolja rukometašica * Jelena Petrović, Gimnazija

Najbolji rukometaš * Lazar Krstić, ”8.septembar”

Najbolja gimnastičarka Nađa Panić, ”Vuk Karadžić”

Najbolji gimnastičar Mihajlo Milošević, ”Sveti Sava”

Sportistkinja škole Mladost * Dajana Jelenkov

Sportista škole Mladost * Alen Đurić

Sportista Mlekarske škole Ivan Manić

Sportista Sr. stručne škole Ivan Najdanović

Učenica sportist. za 2012/13 Saška Sokolov, Gimnazija

Učenik sportista za * Nenad Vasov, Gimnazija

Učenica sportistkinja za * Pavlović Anđela, ”8.septembar”

Učenik sportista za * Dušan Rančev, ”8.septembar”

Posebno priznanje Saška Sokolov, Gimnazija

Aleksandar Živković, Tehnička

Prvoplasirane ekipe

1. mesto – ženska ekipa Gimnazije

1. mesto – muška ekipa Gimnazije

1. mesto – ženska ekipa oš ”Vuk Karadžić”

1. mesto – muška ekipa oš ”8.septembar”

1. mesto – oš ”8. septembar” ukupno

1. mesto – Gimnazija ukupno