Nagrade za školu "Osmi septembar", jednu od najuspešnijih u TreninGO izazovu
Osnovna škola "Osmi septembar" učestvovala je u TreninGO izazovu „Trčim za školu“ koji su organizovali Olimpijski komitet Srbije, Ministarstvo omladine i sporta, Savez za školski sport i EU.
Ovo takmičenje se odvijalo preko mobilne aplikacije „TreninGO“ koja je beležila pređeni broj kilometara svakog učesnika .
Nagrađene su škole koje su prikupile najviše kilometara, a među njima je i OŠ „Osmi septembar“, koja je predstavljala naš grad među 14 koji su bili u konkurenciji.
Škola je, kao nagradu, dobila košarkaške, odbojkaške i lopte za rukomet kao i sportske rekvizite : rekete za stoni tenis i badminton, vijače,...
Sjajna aplikacija koja spaja sport sa aktuelnim trendovima tehnologije i veliki uspeh naše škole.
-
13. jun 2026. 12:58 Fond Invocatio u saradnji sa Fondaciojom Laza Kostić realizovao je projekat “Pirot za London”, nagradni konkurs za učenike srednjih škola u Pirotu. Tokom projekta organizovane su ... -
12. jun 2026. 20:04 Večeras slave maturanti Tehničke škole Pirot. Još jedna sjajna generacija završila je značajnu etapu u svom životu. Tradicionalno, maturanti su se okupili u centru grada. ... -
12. jun 2026. 09:13 Zakon o veštačkoj inteligenciji predstavlja važan korak ka uspostavljanju pravne sigurnosti u jednoj od najbrže rastućih oblasti savremene ekonomije, ali je ključno da istovremeno zaš... -
11. jun 2026. 13:04 Ovih dana našoj redakciji obratila se Biljana Marčeta sa pričom koja bi, kako se navodi u mejlu, mogla da bude zanimljiva čitaocima jer na poseban način spaja porodično sećanje, lokalnu ...











 (Large)_0_512x512.jpg)
