Muzička škola u Pirotu koncertom obeležila 21 godinu rada
Osnovna muzička škola “Dr Dragutin Gostuški” povodom 21 godine postojanja i rada priredila je koncert u sali Doma kulture.
Na koncertu su nastupili učenici sa svih odseka, nastupio je orkestar violina i hor.

Najavljujući program koncerta, direktorka škole, Marija Mijalković istakla je da su ove godine u prvi razred upisali oko 50 učenika i da su sve klase pune. U školi je ukupno oko 200 učenika.
Ovom prilikom uručena je zahvalnica Kompaniji Tigar tajers, koja je povodom Dana škole donirala harmoniku dugmetaru.

Razgovarali smo i sa troje učenika petog razreda Muzičke škole koji su nam rekli kojim programom će se predstaviti na koncertu i na kojim su odsecima.
Direktorka Marija Mijalković je u svom obraćanju, pored ostalog, pomenula i pohvalila učenike koji su prošle godine osvojili veliki broj nagrada na takmičenjima u zemlji i regionu.
-
29. apr 2026. 13:01 U toku je upis dece u pripremni predškolski program Osnovne škole „Dušan Radović“ u Pirotu za školsku godinu 2026/2027.U program se upisuju deca rođena u ... -
29. apr 2026. 12:25 Ekonomska škola Pirot je po sedmi put uspešno učestvovala na 29. Međunarodnom sajmu virtuelnih preduzeća - TF FEST 2026, koji je održan u Plovdivu od 22- 24.04.2026. godine.Svoje virtuelno preduzeće ... -
29. apr 2026. 11:08 Sezona “lova na aranžmane” je počela. Odmah da dodamo, kako za koga, varijacije su različite.Naš novinar je juče obišao tri pirotske turističke agencije. Toliko smo našli.Znatiželja je ... -
29. apr 2026. 10:32 Dobar dan, gospodine Paunoviću!Šaljem Vam jednu molbu, ideju, poziv u nadi da će isti uz pomoć Vaše redakcije dopreti do zainteresovanih Piroćanaca.Našim psima, našoj Zoohigijeni, na&...







