Miško Ćirić: Do kraja godine koncert "Violina svetskog virtuoza", stand up komedija Nikole Đuričkog i novogodišnji koncerti sekcija Doma kulture
Dom kulture Pirot uz podršku Ministarstva kulture i informisanja realizuje projekat „Utočište prognanih nota“. U okviru pomenutog projekta organizovana su dva koncerta klasične muzike, jedan je već održan - „Pavaroti kroz notu i reč“, a drugi koncert će biti 20. novembra u sali Doma kulture - „Violina svetskog virtuoza“.
Najavljujući ovaj koncert, direktor Doma kulture, Miško Ćirić rekao je šta sve u organizaciji ove ustanove predstoji do kraja godine.
Za 8. decembar planirana je stand up komedija Nikole Đuričkog, a postoji mogućnost da se pirotskoj publici predstavi i stand up komičar Srđan Dinčić.
Dom kulture će po tradiciji organizovati i doček Nove godine na trgu za šta su pregovori u toku.
Pored ostalog, Bioskop Doma kulture radi veoma dobro, istakao je Ćirić. Prethodnih dana na programu je bio film „Južni vetar“ koji je izazvao ogromno interesovanje građana.
Prema Ćirićevim rečima Bioskop će raditi do sredine decembra, a onda će napraviti pauzu zbog drugih planiranih aktivnosti.

-
15. jul 2026. 10:46 U okviru Pirotskog leta, Istorijski arhiv najavljuje jako interesantnu izložbu fotografija koja nas vraća u bližu i dalju prošlost i budi uspomene na to kako su nekada izgledale varoške ... -
15. jul 2026. 09:49 Sinoć je u galeriji "Čedomir Krstić" otvorena izložba grafika Emanuele Kovač, profesorke sa Nacionalne likovne akademije iz Sofije.Ova izložba je iz redovnog plana i programa Galerija sa kojom ... -
06. jul 2026. 09:41 Grad Pirot, Evropska kuća Niš i Dom kulture Pirot pozivaju vas na svečano otvaranje Festivala evropskog filma, koje će biti održano u utorak, 7. jula, sa početkom u 18 časova, u bioskopu Doma ... -
03. jul 2026. 15:33 Piroćanka Marija Šarović dobitnica je prve nagrade na književnom konkursu "Milutin Uskoković" za najbolju neobjavljenu pripovetku na srpskom jeziku za 2025. godinu, koji tradicionalno ...







