Marmil postao član DTL udruženja. Marko Janačković: Ovaj iskorak nam daje veću snagu da u budućnosti budemo još bolji za svog potrošača!
Kompanija Marmil postala je 14. članica DTL udruženja - Domaći trgovački lanac. Ovo im omogućava da se u budućnosti još više razvijaju i budu bolji za potrošače, rekao je Marko Janačković, direktor sektora trgovine u kompaniji Marmil doo.
DTL postoji 15 godina i nastao je iz potrebe udruživanja lokalnih trgovačkih lanaca kako bi na tržištu bili još konkurentniji, ponudli niže cene i očuvali domaću prtivredu kroz plasiranje domaćih proizvoda, objasnio je Janačković.
Članice ove asocijacije su iz cele Srbije.


Sve članice imaju ukupno oko 7.500 zaposlenih i oko 820 maloprodajnih objekata. DTL ima i svoju robnu marku “To” i “Hit”. Reč je kvalitetnim proizvodima po fantastičnim cenama, istakao je Janačković.



Ovom prilikom direktor sektora trgovine u kompaniji Marmil, Marko Janačković poručio je da Marmil ostaje dosledan svom poslovanju, u cenovnoj politici se neće ništa menjati, samo postaju bolji i snažniji. Potrošače očekuje mnogo veći broj akcija, promocija i nagradnih igara.






-
21. avg 2026. 12:11 Akademija tehničko-vaspitačkih strukovnih studija, Odsek Pirot, bila je juče poprište izuzetnog kulturnog događaja. Povodom godišnjice smrti jednog od najznačajnijih srpskih filmskih ... -
21. avg 2026. 11:10 U susret novoj školskoj godini predstavnici sindikata prosvetnih radnika imali su sastanak sa predstavnicima Ministarstva prosvete. Kako se navodi u saopštenju, objavljenom na sajtu ... -
21. avg 2026. 10:28 Vlada Srbije donela je odluku da minimalna cena rada u Srbiji za sledeću godinu bude 405 dinara po radnom satu, objavljeno je u najnovijem Službenom glasniku.To znači da će mesečna minimalna zarada ... -
20. avg 2026. 11:28 Od ponedeljka, 24. avgusta, v.d. direktora primaće građane u vezi sa pitanjima i problemima iz oblasti zdravstvene zaštite.U cilju unapređenja komunikacije sa građanima i boljeg sagledavanja ...







