Košarkašice Gimnazijalca poražene od ekipe Radnički 2016 u Kragujevcu

06. novembar 2017. 10:15 Sport Pirot Plus Online

U 5. kolu Druge ženske lige Srbije - jug B seniorke „Gimnazijalca“ su juče izgubile u Kragujevcu od ekipe „Radnički 2016“ rezultatom 83:60. Loš početak i katastrofalna igra u poslednjoj četvrtini rezultirale su ubedljivim porazom.

Kragujevčanke su imale veću želju i volju da trijumfuju u ovoj važnoj utakmici, dok su naše indisponirane košarkašice, jači otpor pružile samo u drugoj i trećoj četvrtini.

Ovog vikenda počelo je takmičenje mlađih selekcija. Pionirke 1 su u Aleksincu savladale ekipu Napretka sa 59:44, pionirke 2 su pobedile favorizovani Student iz Niša rezultatom 73:58 dok su mlađe pionirke, kojima je ovo prva zvanična utakmica, izgubile od vršnjakinja iz niškog Studenta rezultatom 39:28.

Seniorke Gimnazijalca u 5. kolu dočekuju ekipu Paraćina. Utakmica se igra u Hali Kej u subotu od 17.00 časova.

Kadetkinje dočekuju Mladost Vesnu iz Bele Palanke u četvrtak od 13.30 u Hali Kej.

Pionirke 1 gostuju u Nišu ekipi Student, a pionirke 2 dočekuju Napredak iz Aleksinca, utakmica se igra u petak od 10,15 u Hali Kej.

Mlađe pionirke dočekuju Mladost Vesnu iz Bele Palanke u četvrtak od 12.00 časova u Hali Kej,