Koncertima predstavljene sekcije Doma kulture
U okviru manifestacije Pirotsko kulturno sportsko leto na novom gradskom trgu večeras je poslednji koncert sekcija Doma kulture pod nazivom „Amateri svome gradu“. Sinoć su se predstavili dečiji folklorni ansambl, narodni orkestar i horić Doma kulture.
Večeras će nastupiti Prvi folklorni ansambl, hor Doma kulture i Folklorni ansambl „Ravna Gora“ iz Sidneja, Australija. U okviru programa Pirotskog leta danas počinju i besplatne bioskopske projekcije. Na programu Galerije do 20. jula je izložba slika Pavla Naskovića.
-
10. jun 2026. 11:01 Uspešno je završena još jedna ”Čitalačka značka”, koju organizuje Narodna biblioteka Pirot pod pokroviteljstvom Grada Pirota.Na manifestaciji, koja je ove godine ... -
10. jun 2026. 10:54 U sali Doma kulture Pirot sinoć je održan godišnji koncert Muzičke škole “Dr Dragutin Gostuški”.Nastupilo je preko 80 dece u horu mlađih učenika, horu starijih ... -
10. jun 2026. 09:52 U pirotskoj galeriji u petak, 12. juna biće otvarena izložba slika Čedomira Krstića, iz kolekcije porodice Miomira Nikolića.Izložbu će otvoriti Anita Krstić Fornaro, ćerka Čedomira Krstića.Na izložbi ... -
09. jun 2026. 11:33 KUD "Dukat" nastavlja tradiciju održavanja koncerata sa gostima iz zemlje i inostranstva, sa željom da pirotskoj publici priušti zadovoljstvo da uživaju u što raznovrsnijem programu....







