Koncert tamburaškog sastava "La Banda" u nedelju 19.avgusta
U nedelju, 19. avgusta Dom kulture Pirot u okviru manifestacije „Pirotsko leto 2018.“ organizuje koncert tamburaškog sastava „La Banda“ iz Novog Sada.
Koncert će se održati na Gradskom trgu ispred Doma kulture Pirot sa početkom od 20 sati.
U slučaju lošeg vremena koncert će se održati u dvorani Doma kulture Pirot.
Ulaz za posetioce je slobodan.
-
19. jun 2026. 12:25 Lepo! Sve za sela na Staroj planini!Nema, zaista, lepšeg nego kada se neko javi sa planine, iz nekog sela informacijama da je selo oživelo, da se ljudi vraćaju makar na odmor, da ... -
19. jun 2026. 11:09 Manifestacija "Istoriji na dar" u organizaciji Istorijskog arhiva u Pirotu i Udruženja istoričara Pirota već šesti put na kraju školske godine okuplja i nagrađuje najuspešnije ... -
18. jun 2026. 09:20 U utorak 23.juna u Galeriji Čedomir Krstić u Pirotu biće otvorena je izložba Jugoslovenski period Likovne kolonije Sićevo - izbor dela iz fonda Galerije SLU Niš, autorke Emilije Bilić, vi&... -
16. jun 2026. 10:55 U danima kada je cela planeta u znaku Mundijala, ljubitelji fudbala u dvorištu Istorijskog arhiva u Pirotu mogu pogledati foto-dokumentarnu izložbu o istorijatu FK Radnički Pirot.Kroz ...







