Kišno veče "malih maturanata" Osnovne škole "8. septembar"
Ovih večeri "mali maturanti" okupljali su se poslednji put u istom sastavu, da uz pesmu, igru, radost i pokoju suzu i zvanično obeleže završetak osnovnog školovanja.
Večeras, 6.jula, kako je lepo bilo predvidjeno, trebalo je na Trgu u centru da se okupe "osmaci" Škole "8. septembar". Kiša i loše vreme nisu dozvolili šetnju gradom koja, inače, ostaje u sećanjima dece, ali i roditelja, rodbine, prijatelja.
Ispred restorana Bjanka, po pravom pljusku u automobilima stizale su lepota i mladost .
Gužva, kišobrani umesto cveća i parade. Sjatilo se mnogo sveta na ulazu.
Kolone automobila! Posao za saobraćajce.
U prolazu, zastali smo, da koliko je to u toj atmosferi bilo moguće, ovekovečimo ove nezaboravne trenutke.
-
22. jun 2026. 15:54 Od održivog turizma i domaće proizvodnje do inovativnih proizvoda i modernizacije tradicionalnih zanata, preduzetnice širom Srbije pokazuju da male poslovne ideje mogu da prerastu u biznise ... -
22. jun 2026. 09:52 Preduzeće AVENIJA MBNS1 iz Vrnjačke Banje, u petak 26.06.2026. godine sprovešće tretman suzbijanja odraslih formi komaraca i larvicidni tretman suzbijanja komaraca na teritoriji grada Pirota.... -
22. jun 2026. 09:37 Naša sugrađanka poslala je poruku redakciji:Kvar na vodobodnoj cevi u Sedmoj ulici (valjda, haotično je sa nazivima), iz Vodovoda i posle bezbroj poziva poslednjih par dana ne šalju ... -
21. jun 2026. 16:28 Kakva vest je stigla "preko bare": Fudbaleri Radničkog, nade pirotskog fudbala, na "desetodnevnim pripremama" u Njujorku!Ne verujete? Evo dokaza!Ovo je video koji je poslao prijatelj naše ...




_0_512x512.jpg)


