Zaječar :  OFK 019 – Tanasko Rajić 2:1 ( 1:0)

Negotin : Hajduk Veljko – Senjak  3:1 ( 3:0)

Jedinstvo : B.Djordjević, Nikolov, Ćirić ( vacić ) ,Filipović, Bošković, M.Kostić, ( Mišić ), B.Kostić, J. Djordjević, Milošević, Kovač, Rančić,

Strelci : 1:0 Kovač u 9.min. 2:0 Milošević u 57.min. 3:0 Vacić u 78.min.

.............................................................

Tanaskjo Rajić : Gogov, Nikolić, Filipović, Ćirić, Pejčić, Krstić, Petrović, Vasić, Igtnjatović, Matejić, Pešić,  ( Mančić)

Strelci : 1:0 N.Jovanović u 43.min. 1:1 Mančić u 57.min. 2:1 N Jovanoviću 59.min.

Izgleda da fudbaleri Tanaska Rajića i dalje ne mogu iz glave da izbace sve što se dešavalo od početka prolećnog dela prvenstva i od momenta kada su izgubili lidersku poziciju Zone Istok. Ovog vikenda gostovali su u Zaječaru i doživeli novi poraz, ali tako to biva kad ne realizuješ svoje šanse. U prvom poluvremenu, šansa za šansom. Promašivali su Ignjatović, Vasić, Pešić i onda kazna, 1:0 na poluvremenu.

Izjednačenje i veru u preokret, doneo je Mančić. Međutim, samo što su krenuli sa centra, domaći su iskoristili grešku gostiju i odmah poveli sa 2-1. Nedugo zatim, glavni sudija utakmice Nenad Đorđević  ( inače gosti su prezadovoljni suđenjem ), dosudio je penal ali "topdžije" su i to promašili.

Do kraja utakmice nove šanse za Ignjatovića i Petrovića, ali je rezultat ostao nepromenjen. Na Stručnom štabu i Upravi  kluba, ostaje da pomognu igračima da razbiju psihičke barijere i nastave sa dobrim igrama.

Tekst Tanasko Rajić

..................................................................

Senjak : Tošić, Selimović, S.Nikolić, Zlatanov, Pejčev, Krstić, Usković, nedeljković, Jovanoivić, Popović, M. Nikolić

Strelci : 11.V.Nikolić, 11.min. 2:0 V.Nikolić 17.min. 3:0 N.Nikolić 40.min. 3:1 S.Nikolić  890.min.

Po ko zna koji put ove sezone nekompletni. Vanredno kolo, sreda, previše fudbalera na poslu, povredjeni, kažnjeni... Sa bukvalno u minut pre polaska sastavljenim timom za utakmicu ovaj rezultat je i veoma solidan uzimajući u obzir da smo gostovali prvoplasiranoj ekipi na tabeli. Momci su odigrali hrabro, požrtvovano i nemaju za čim da žale. Nama ostaju još osam žestokih utakmica u borbi za opstanak.