Ivan Bulajić, odlični golman Radničkog, ipak, mora na operaciju prepona! “Beli“ do januara ostaju s jednim golmanom!!! Ko će biti na klupi!
Radnički ostaje bez prvog golmana, Ivana Bulajića, odličnog čuvara mreže, koji je svojim odbranama, doprineo ulasku ,,belih,, u Prvu ligu. Bulajić je van ekipe poslednjih nedelja . Zbog bolova u preponama bio je u Beogradu na ispitivanjima. Prva dijagnoza bila je da se ne radi o težoj povredi i da će posle terapije, moći da se vrati u tim. Bulajiću je , medjutim, na poslednjim pregledima, prošle nedelje , konstatovano da će morati na operaciju preponske kile .
- S nestrpljenjem sam očekivao da se vratim u tim. Ekipa igra odlično i ja sam želeo da što pre budem deo tima. Srećan sam što moj drug Ivan Kostić odlično brani i što se moje odsustvo neće osetiti. Nadao sam se da će sve proći bez operacije i da ću se vratiti na Stadion kraj Nišave. Dolazak u Pirot u avgustu 2015. godine za mene značio je prekretnicu u karijeri . U Radničkomn sam za ovo vreme doživeo mnogo lepih trenutaka i ličnu afirmaciju. U sredu će u Beogradu lekari konačno odlučiti kada ću biti operisan. Mlad sam, imam veru u sebe, Pirot i Radnički sam zavoleo i s nestrpjenjem ću očekivati piovratak. Mojim klupskim drugovima želim da nastave seriju pobeda i budu u samom vrhu tabele!!!Verujem da ću biti spreman za prolećni deo prvenstva! Daleko jeste, ali, to je često fudbalska sudbina, rekao je utučen , za Naxi Plus radio i Portal Plus online, Ivan Bulajić odlilčni čuvar mreže Radničkog
Marjan Živković, trener Radničkog imaće veliki problem kako da rešava pitanje drugog golmana. Ivan Kostić zaista odlično brani, ali je neophodno da na klupi bude, takodje, pouzdan čuvar mreže. Daleko bilo! Dok je Bulajić bio na pregledima , ulogu rezervnog golmana imali su mladi Cvetanović, rezervni golman podmlatka Radničkog i , što je bilo još čudnije, Nenad Jončić, trener golmana. ,,Beli,, nemaju pravo do januarskog prelaznog roka da rešavaju problem. Jedino ako se pronadje golman u inostranstvu, ako i za to nije prošao rok. Da ne pametujemo, ali čudi, da Radnički nije obezbedio trećeg golmana. To je u svakom Klubu neminovno!!!
-
24. jun 2026. 22:22 Četrdesetoro džudista pirotskog kluba „Ipon“ boravilo je na trening kampu u planinarskom domu u selu Dojkinci. Najmlađi članovi, uzrasta od 5 do 12 godina, uživali su u treninzima, zabavi ... -
23. jun 2026. 11:12 Pirotska paraatletičarka Saška Joksić (ranije Sokolov) iz Tunisa donela je 3 srebrne medalje i, nakon perioda odsustva sa međunarodnih takmičenja, podsetila na ranije uspehe. U nastavku ... -
23. jun 2026. 10:59 U okviru Kulturnog leta sela Blato biće organizovan tradicionalni turnir u malom fudbalu "Zvezda 2026", koji će okupiti ljubitelje fudbala, sporta i dobre zabave.Turnir će biti održan na Sportskom ... -
20. jun 2026. 22:29 Džudisti kluba „Ipon“ osvojili su 12 medalja na Međunarodnom turniru „Sokobanja open“ koji je održan danas. Petnaestoro takmičara iz Pirota nadmetalo se u tri uzrasne ...







