I Valjevci podvališe Piroćancima! Potpredsednik Skupštine Srbije Djordje Milićević presedeo na klupi za rezerve!

25. novembar 2017. 10:30 Sport Pirot Plus Online

Futsal liga

9. kolo

Pirot: KMF Pirot-RB Valjevo 4:4 (3:2)

KMF Pirot: Žarko Mančić, Miloš Kostić, Nikola Stanković, Bojan Kostić, Marko Pešić, Marjan Djordjević, Miloš Kostić, Nikola Vasić, Branislv Pešić i Lazar Filipović

Strelci: Nikola Stanković 1:0 - 11’; Ninoslav Aleksić 1:1 – 14’; Nikola Stanković 2:1- 15’; Stefan Soldatović 2:2 – 16’; Marko Pešić 3:2 – 18’; Milan Tojčić 3:3 – 22’; Bojan Kostić 4:3 – 35’; Stefan Soldatović 4:4 – 37’

Sudije: Oliver Nikolić, Bojan Milić, Aleksandar Minić

Još jedna utakmica u kojoj je pirotski tim imao pobedu ,,u rukama,, imao rezultatsku prednost i na kraju ,,prodao,, pobedu.

Iako su domaći bili u inicijativi, ali nije bilo onog odlučujućeg udarca ,,da se sruši,, veoma čvrst i žilav protivnik.

Valjevci su, kao i sve ekipe ranije, pokazali da je ova Liga veoma jaka i da prednost domaćeg terena, makar u Pirotu, ne mora da bude prednost.

"Petlici" KMF na poluvremenu

Ako se sve stavi na tas i izmere svi detalji, Piroćanci su imali više povoljnih prilika, ali su gosti bili racionalniji i kada je trebalo umeli da taktički mudro tresu mrežu Nikolića.

Uz sve to pirotski tim, posebno u jednom periodu drugog poluvremena, propustio je nekoliko izglednih prilika, kada su Valjevci zastali i to je, sigurno, dopinelo podeli bodova.

U finišu Vajevci ponovo su ,,pronašli,, igru iz perioda u prvom poluvremenu i Soldatović je četiri minuta pre kraja postigao izjednačujući gol.

Pirotskom timu nedostajao je Marko Kostić, zbog parnih kartona, uz Nikolu Stankovića, najbolji pirotski fudbaler. Nije igrao zbog parnih žutih kartona, očekuje ga i nastup u državnoj reprezentaciji Bugarske u pripremnim utakmicama.

I jedan, kuriozitet koji je za većinu gledalaca ostao nezapažen. Pogotovo za one koji ne gledaju sednice Skupštine Srbije. U ekipi gostiju bio je i Djordje Milićević, potpredsednik Skupštine Srbije, vidite ga često u ulozi predsedavajućeg.

Djordje Milićević u Skupštini Srbije

Milićevića, nažalost nismo videli kako igra mali fudbal, kao političar već je stekao reputaciju i postao jedan od vodećih ljudi u Partiji Ivice Dačića. Milićevića, večeras, ipak nismo videli na parketu, presedeo je na klupi za rezervne igrače. Ne znam koliko mu je prijalo! Možda se bolje snalazi u politici!

Djordje Milićević potpredsednik Skupštine Srbije i poslanik SPS igra za ekipu RB

I politicari igraju fudbal!

Kad političari vole mali fudbal

I na kraju, ostaje žal za pobedom. Valjevci su odigrali taktički mudro i ipak, zasluženo osvojili bod. Kaznili su Piroćance, koji su i ovog puta u realizaciji i u odbrani pokazali slabosti.

Ruku na srce, podela bodova bila je najpošteniji ishod.

Iako su Valjevci na tribinama negodovali, večeras smo videli odlično sudjenje niško – knjaževačke trojke.