I takooo! Odosmo u Sm.Palanku, videsmo ih i pobedismo! Tek da se zna, ko je – ko!

23. oktobar 2021. 21:59 Sport Pirot Plus Online

Druga muška liga Srbije
4. kolo
Smederevska Palanka: KK Mladost - KK Pirot 72:83 (20:19, 18:25, 17:16, 17:23)
Semafor: 5. minut 7:16, 10. minut 20:19, 15. minut 30:33, 20. minut 38:44, 25. minut 49:56, 30. minut 55:60, 35. minut 65:72, 40. minut 72:83;
KK Pirot: Đonlić 13 3tr 4sk, Vranić 11 3tr, Filipović 22 (4/4slb) 4tr 4as, Stefanović, Kostić, Stanković,Vukićević 15 (1/1slb) 6sk 21ind, Dimovski 6 (0/2slb) 9sk 4as, Stepanović, Gašić 16 2tr 13sk 27ind, Ćirić;
Izgubljene lopte: 15

Problemi često jačaju ekipu. Bez obzira na to, idemo da ih pobedimo!!

Ovo mi je  u četvrtak posle treninga rekao Zoran Milovanović, trenerski košarkaški vuk. Ono što mi je dalo neku posebnu snagu, unelo optimizam dok sam izlazio na kišu, da je ovaj čovek tako sigurno delovao da sam želeo da mu sve verujem.

A samo pola sata ranije kada sam ušao u Halu, video sam devet momaka, od toga jedan junior. NIje bilo velikog pojačanja Vladimira Vranića, Đorđe Đorđević je otišao prošlog četvrtka, Đoković iz Zvezde nije se  još uvek oporavio.

Kada sam konačno posle dužeg mučenja uspeo da pronađem na you tube direktan prenos, domaći su završavali prvu četvrtinu. Vodili su.

Kao da sam znao. Druga je bila u svemu naša. Popravljen je skok. Nikola Gašić je skakao do nebesa, sve lopte bile su njegove, Duletu i Džoniju pridružio se  Vukićević, Vranić prosto iz kreveta  na “trojke”,  Dime i Stepa igraju , Vlada je uvek tu!

Lepo je kada se, posebno u Smederevskoj Palanci ode na odmor rezultatskom prednosti (38:44) To se u prošlosti retko događalo.

Treća četvrtina, nismo se dali, tih famoznih šest, sedam, koševa za  Palančane bili su “večernja mora”!

Lepo je to osećanje kada gledate utakmicu našeg tima na gostovanju, duša vam igra, a vi prosto srećni što imate osećaj da ovaj meč ne možemo da izgubimo “ni vezanih očiju”!

Imao sam problem. Nije se slagala statistika na sajtu KSS, gde sam gledao rezultat, s direktnim prenosom. Uz to, na video, kao kada ona naša tv prenosi, nema ničeg ispisanog. Gledate igru, a ništa ne znate. "Slepi kod očiju"

I dok sam ja gledao na sajtu KSS da je završeno, na videu su se valjda tada igrali poslednji trenuci.

I ponovo otvaram video i gledam najlepšu sliku.