Humanitarni koncert Muzičke škole za Milu Panić
Osnovna muzička škola „Dr Dragutin Gostuški“ iz Pirota organizuje HUMANITARNI KONCERT u četvrtak, 27.aprila. Koncert će biti održan u sali Doma kulture sa početkom u 18:30 minuta.

Nastupiće učenici sa svih odseka Osnovne muzičke škole i učenici izdvojenog odeljenja u Dimitrovgradu. Pored profesora i učenika, na koncertu će u svojstvu gostiju, nastupiti i horovi Osnovnih škola „8.septembar“, „Vuk Karadžić“ i „Sveti Sava“.
Ulaz za koncert je DOBROVOLjNI PRILOG. Kompletan prihod sa koncerta namenjen je lečenju Mile Panić, naše male sugrađanke.
Učenici i članovi kolektiva Osnovne muzičke škole „Dr Dragutin Gostuški“ pozivaju sugrađane velikog srca da posete humanitarni koncert.
Očekujemo Vas da se dobro družimo i uživamo na koncertu i da svi zajedno pomognemo ovu humanitarnu akciju.

-
29. apr 2026. 13:01 U toku je upis dece u pripremni predškolski program Osnovne škole „Dušan Radović“ u Pirotu za školsku godinu 2026/2027.U program se upisuju deca rođena u ... -
29. apr 2026. 12:25 Ekonomska škola Pirot je po sedmi put uspešno učestvovala na 29. Međunarodnom sajmu virtuelnih preduzeća - TF FEST 2026, koji je održan u Plovdivu od 22- 24.04.2026. godine.Svoje virtuelno preduzeće ... -
29. apr 2026. 11:08 Sezona “lova na aranžmane” je počela. Odmah da dodamo, kako za koga, varijacije su različite.Naš novinar je juče obišao tri pirotske turističke agencije. Toliko smo našli.Znatiželja je ... -
29. apr 2026. 10:32 Dobar dan, gospodine Paunoviću!Šaljem Vam jednu molbu, ideju, poziv u nadi da će isti uz pomoć Vaše redakcije dopreti do zainteresovanih Piroćanaca.Našim psima, našoj Zoohigijeni, na&...







