Grupa Bijelo dugme tribute zatvorila Pirotsko leto u jesenjoj atmosferi VIDEO
Koncertom grupe Bijelo dugme tribute završeno je Pirotsko leto 2015. Iako vrlo hladno veče za ovo doba godine Piroćanci su se u velikom broju okupili na trgu ispred Doma kulture i zajedno sa momcima iz benda pevali nezaboravne hitove nekada vrlo popularne grupe bivše Jugoslavije.
Darko Marić, gitarista benda rekao je da ideja da naprave jednu ovakvu grupu potiče iz detinjstva, s obzirom da su odrasli uz pesme Bjelog dugmeta. Marić kaže da sve generacije slušaju Bjelo dugme i da su pozitivne reakcije publike na koncertima.
Inače, ovi momci nisu imali priliku da upoznaju članove nekadašnje grupe Bijelo dugme, ali su u kontaktu sa njima pa postoji mogućnost da jednom zajedno nastupe.
-
24. jun 2026. 12:25 Juče je u Pirotu održan važan skup koji je okupio predstavnike Uprave Parka prirode „Stara planina“, organizacija civilnog društva i svih pirotskih osnovnih škola, sa ciljem ... -
23. jun 2026. 10:22 Početak leta u znaku je nestabilnog vremena, vrućina, ali i češćih, kratkotrajnih pljuskova sa grmljavinom. Prema najavama meteorologa, ovakvo vreme biće još nekoliko dana.Jutros je ... -
23. jun 2026. 08:23 Dramski klub Odseka Pirot, Akademije tehničko-vaspitačkih strukovnih studija, priprema novu predstavu za decu. Predstava “Magično pozorište - Ulaz nije za svakoga”, po tekstu ... -
22. jun 2026. 15:54 Od održivog turizma i domaće proizvodnje do inovativnih proizvoda i modernizacije tradicionalnih zanata, preduzetnice širom Srbije pokazuju da male poslovne ideje mogu da prerastu u biznise ...







_0_512x512.jpg)