Golom Djordjieskog Radnički osvojio bod u Kraljevu

20. februar 2021. 14:23 Sport Pirot Plus Online

Kraljevo : Sloga – Radnički   1:1      (1:1)

Sloga : Andrijanić, Ilić, Todorić, Petković, Andrić, Gojković, Mijić, Veljović , Gočanin, Žeradjanin, Mrdja

Radnički : Dokić, Kostić, Milikić, Dojkić, Mančić, Tolić, Milenković, Milošević, Gajić, Petrov  I Djordjievski.

Rezerve: Mihailović, Ivanović, Mijalković, Apostolović, Edoa, M.Kukolj, Kamenović, Jakovljević, Ilić , Kostić Milutinović

Sudije : Milan Stefanović, MIlorad Jovanović, Nemanja Džajić Jovanović I Mladen Jakovljević

Delegat: Časlav Lukić

Strelci : Djordjievski u 19.min. 0:1  ; Ilić u 22.min., 1:1

Naši reporteri Petar Pešić i Saša Daišević javljaju da je posle prvog poluvremena rezultat nerešen. Radnički je golom Djordjievskog poveo sa 1:0.

Sloga je izjednačila golom Ilića u 22.minutu.

Domaći su bili bolji u prvih 45 minuta. Nisu iskoristili tri ,,zicera,,.

Igra se poo jakoj kiši i teškom terenu.

Informacija iz Kraljeva, posle dvadesetak minuta u drugom poluvremenu rezultat je i dalje 1:1!

Petar Pešić, naš kolega, vlasnik Portala Srbija sport.net poslao nam je još jedan video. Fenomenalnu odb ranu Ivana Dokića , mladog golmana Radničkog,

U Kraljevu i dalje nerešeno (1:1).

U 80.minutu zbog drugog žutog kartona isključen štoper Ivan Milikić (Radnički Pirot).

Od 75.minuta u igri su Andreja Apostolović i Miloš Kukolj.

Sudija Jovanović produžio je u Kraljevu utakmicu za 4 minuta. I dalje je 1:1.