"Gimnazijalke" startovale pobedom
Prva ženska regionalna liga
1.kolo
Gimnazijalac-Dubočica 86:38 (21:11, 24:05, 16:15, 25:07)
Košarkašice Gimnazijalca su novu takmičarsku sezonu u Prvoj ženskoj regionalnoj ligi otvorile pobedom. Osim treće četvrtine, u kojoj je došlo do pada u našeg tima, ostatak utakmice je obeležila odlična igra u odbrani i efikasan napad uz odličan procenat šuta za dva poena.
Najefikasnija u timu Gimnazijalca bila je Janja Marinković sa 18 poena, Anastasija Madić je postigla 17, Milica Mančić 13, Vanja Krstić je imala 10 poena i 6 skoka, Marija Marković je uz 9 poena imala i 13 skokova, dok je Marija Mladenović uz 8 poena zabeležila i 8 asistencije.
Seniorke „Gimnazijalca“ utakmicu drugog kola igraju u Smederevskoj Palanci protiv ekipe Sistem 2000. Utakmica se igra u nedelju od 12 časova.
-
23. jun 2026. 11:12 Pirotska paraatletičarka Saška Joksić (ranije Sokolov) iz Tunisa donela je 3 srebrne medalje i, nakon perioda odsustva sa međunarodnih takmičenja, podsetila na ranije uspehe. U nastavku ... -
23. jun 2026. 10:59 U okviru Kulturnog leta sela Blato biće organizovan tradicionalni turnir u malom fudbalu "Zvezda 2026", koji će okupiti ljubitelje fudbala, sporta i dobre zabave.Turnir će biti održan na Sportskom ... -
20. jun 2026. 22:29 Džudisti kluba „Ipon“ osvojili su 12 medalja na Međunarodnom turniru „Sokobanja open“ koji je održan danas. Petnaestoro takmičara iz Pirota nadmetalo se u tri uzrasne ... -
19. jun 2026. 23:11 Od 18. do 21. juna u Sarajevo održan je međunarodni bokserski turnir „Olimpijske nade”, na kojem je učestvovalo 19 država iz Evrope i sveta. Bokserski klub Pirgos i reprezentaciju Srbije ...







