Gimnastičari Škole “8.septembar” osvojili srebrnu medalju
Republičko takmičenje u sportskoj gimnastici je održano u Novom Sadu, četvoročlana ekipa OŠ "8.septembar" u sastavu: Mateja Spasić, Andrija Petrović, Petar Lilić, Nikola Popović u kategoriji od 1-4 razreda osvojila je 2. mesto pehar i srebrnu medalju.
Ženska ekipa od 1-4 razreda je zauzela 6. mesto, od 5 do 6 razreda je osvojila 5. mesto.
Takođe je plasman na Republičko takmičenje imao učenik 5 razreda Nikola Lazarević.
Učenike i učenice je predvodila nastavnica fizičkog vaspitanja Dušanka Đorđević.
-
08. jun 2026. 10:53 Zona IstokPlej-of, 5. koloKonačno i to je gotovo. Jednom smo na Portalu Timočanin proglasili prvakom, hajde sada još jednom. Po završetku prvenstva, odigrano je još pet utakmica ... -
08. jun 2026. 10:34 Proteklog vikenda Džudo klub „Ipon“ organizovao je turnir na otvorenom za polaznike džudo školice. Takmičenje je održano u parku tvrđave Kale. Učestvovalo je oko stotinu džudista, ... -
07. jun 2026. 20:06 Srpska liga Istok, 29. koloStadion Dragan NikolićPirot: Radnički - Jedinstvo 1936 (Kruševac) 2:2 (2:1)Radnički: Ristić, Antić, Nedeljković, Tanasijević, Stojanović, Ristov, Đorđević, M. Rančić ... -
07. jun 2026. 19:29 Tokom proteklog vikenda održano je međunarodno takmičenje u adaptivnom plivanju u Sofiji, na kome su učestvovali plivači sa invaliditetom iz Bugarske, Srbije i Severne Makedonije. Naš klub je ...







