PRESING: Bratislav Ćirić, predsednik - Želimo Radnički na koji smo navikli!

Nastavljamo. Ovo je priča, kako smo najavili, nadajući se novim Radničkim. Dane po završetku jesenjeg dela prvenstva u Klubu su koristili da svedu račune, da podvuku liniju i konstatuju da nema dugova, da su sve obaveze izmirene. Dogovoreni su svi treneri mlađih selekcija. Novi su Denis Ristov i Andreja Apostolović koji će, pored Bojana Dojkića (radi sa najmlađima već godinu dana), Dragiše Zlatanova, kao i Dragana Cvetkovića i ostale, raditi u Klubu.
U toku su i poslovi na uređenju tribina, prostorije za Konferencije za novinare, za protokol itd.
Danas emitujemo drugi deo intervjua. Presing traje 45 minuta. Ovo su tri segmenta u kojima upravo razgovaramo - o stručnom radu, mlađim selekcijama, mališanima, obavezama Kluba prema njima, ali i načinu na koji deca odlaze, kako smo konstatovali, veoma često pod pritiskom roditelja.
Novo u svemu je to da mnogi od njih žele da se vrate kući!
2. Radnički na koji smo navikli.
Ovo je drugi blok razgovora.
Bratislav Ćirić, predsednik Kluba, govorio je o organizaciji rada sa mlađim selekcijama, novim zahtevima, uslovima...
Potpuno je jasno da predsednik Kluba, sa brojnim obavezama na poslu, ne može da odgovori svim obavezama, ali i pokrene realizaciju novih ideja, kontaktira tokom prelaznog roka potencijalna pojačanja. Složili smo se da su Klubu neophodni sportski i tehnički direktor.
Vratili smo se na mlađe selekcije. Bilo bi dobro da Klub organizuje turnire za mališane, da u godini jubileja, 80 godina postojanja, skrene pažnju fudbalske javnosti.
To je to za danas. U sutrašnjem, trećem nastavku, razgovarali smo o regularnosti takmičenja, prvom timu, planovima.
Očekujemo vaše komentare, predloge...
-
15. feb 2025. 12:21 Trening utakmica broj 3Vranje: Dinamo Jug - Radnički 2:0 (1:0)Teren sa veštačkom travomTrener Boban Stanković, šef Stručnog štaba, poslao nam je sastave tima u prvom i drugom ... -
14. feb 2025. 11:10 Trening utakmica broj 3Subota, 15. februar, 13:00hVranje: Dinamo Jug - Radnički Ovo je dobro. Sutra će Radnički igrati protiv ekipe koja jeste pobegla za devet i više bodova, ali i protiv ... -
14. feb 2025. 10:35 ODBOJKADruga liga, 13. koloNedelja, 16. februar, 19:00Prokuplje: OK Topličanin – OK PirotTrener Miloš Stojanović optimista je pred derbi prevenstva:"Iskreno, očekujem bolju igru na&... -
12. feb 2025. 17:33 Trening utakmica broj 2Teren sa veštačkom travomPirot: Radnički - Vlasina 1:1 (0:1)Radnički: Kitanović, Mitić, Milošević, Blagojević, Dojkić, Stanković, Ristov, Đorđević, F. Petrović, ...