Dok fudbaleri na Dojranu treniraju po kiši, rukovodstvo sprema Konferenciju
Loše vreme u Makedoniji i dalje utiče na treninge fudbalera Radničkog. Mile Tomić, šef Stručnog štaba rekao je danas u razgovoru za Plus radio da postoji mogućnost da “beli” skrate boravak na Dojranu i u četvrtak, 28. vrate se u Pirot.
Planirano je da dve ekipe Radničkog i Moravac Orion iz Mrštana odigraju sutra i u četvrtak trening susrete, posle kojih bi “beli” krenuli za Pirot. Tomić kaže da će odluku doneti u dogovoru sa rukovodstvom Kluba.
U Radničkom su u toku pripreme za organizaciju Konferencije klubova Srpske lige. Dragan Dimitrijević, predsednik Kluba kaže da će skup biti održan u ćetvrtak 28. februara u Svečanoj Sali Skupštine opštine Pirot. Konferenciji će prisustvovati i Goran Milanović, predsednik Fudbalskog saveza Regiona Istočne Srbije , kao i predstavnici sudijske organizacije i svih klubova Srpske lige.
Početak prolećnog deo prvenstva zakazan je za 16. mart. Radnički u prvom kolu, u nedelju 17. marta, gostuje ekipi Radničkog iz Svilajnca.
-
18. apr 2026. 18:42 Miloš Panić, džudista pirotskog kluba „Ipon“, osvojio je bronzanu medalju na Prvenstvu Srbije za mlađe devojčice i dečake, koje je danas održano u Beogradu u Sportskom centru &... -
18. apr 2026. 15:46 Predivan događaj, pravi dar proleću. Dečaci i devojčice iz Bugarske, Makedonije, Crne Gore, mališani iz Gračanice, Novog Pazara, Knjaževca, Beograda... okupila je fudbalska igra i velika ... -
18. apr 2026. 13:36 Srpska liga Istok, 22. koloPonedeljak, 20. april, 16:30Paraćin: Jedinstvo - RadničkiNa zahtev domaćina da se utakmica pomeri za ponedeljak, Stručni štab Radničkog, kao pravi sportski ... -
18. apr 2026. 06:12 Prva liga Istok, Grupa B, 13. koloŽRK Pirot - ŽRK Vranje 35:22 (18:10)ŽRK Pirot: Kostić, Rančić 1, Potić 5, Čampa, Filipović 1, Ćirić, Panić 3, Petković 3, P. Dimitrijević, Ristić Nikolić 1, ...







