Dobro je, Maka razumela problem. Minutažu dobile Lucija, Jana, Mila, Svetlana, Anja , Andrijana ...!

25. novembar 2021. 09:49 Sport Pirot Plus Online

Kup utakmica

Hala Kej

Pirot : ŽRK Pirot – ŽRK Topličanin  20:34 ( 8:21)

ŽRK Pirot: Čvorović, Rančić, Potić 2, Jovanović 1, Savić, Đurović 2, Ćirić 1, Selena Tančić 1, Simona Tančić 2, Filipović, Spasić  5, Tolić, Drinić 5, Kostić, Ranđelović 2

Semafor:

Prvo poluvreme : 5.min. 1:4,  11.min.1 :7,  14.min. 3:9, 20.min. 6:11, 25.min. 8: 17,

Drugo poluvreme : 35.min. 9:24, 40.min. 12:25 ,45.min. 13:28, 50.min. 14:30,  55.min.  17: 31

Maka Ilić, predsednica Kluba i vd trener ekipe, očigledno da je konačno razumela problem.

Ono, da je bolje u ovom trenutku po Klub, da devojčice Jana Rančić, Mila Potić, Svetlana Filipović, Anja Spasić i Andrijana Randjelović, postignu po jedan, dva, tri ili četiri gola, nego da sestre Tančić i Anita Drinić recimo, zatresu mrežu 3o puta!

Ili da pomenute devojčice imaju svaka po najmanje desetak petnaest minuta na terenu, nego da ove starije odigraju veći deo utakmice. Uz to, mnogo je bolje da brani Lucija Čvorović nego recimo Ana Tolić. Mnogo je mladja, a i nema neke razlike. Šta više !!!

Narasno, ne uvek i ne na svakoj utakmici. U mečevima sa ekipama gde se može nešto izvući, sigurno da treba “juriti” bodove.

Sinoć je odigrana Kup utakmica. Prava prilika da  igraju devojčice. Uz to, u ekipi ima povredjenih starijih rukometašica I to je, pored navedenog možda bio dodatni razlog.

Ovog vikenda naš tim igra protiv Kikinde u gostima. Neke rukometašice ne mogu da putju iz privatnih razloga. Nekima bi dobro došao odmor. Eto prilike da , bez obzira na kvalitet rivala, dobru minutažu dobiju mladje.