Dejan Čelar: Vreme se popravilo, plan se ispunjava, Pati se vratio! Vraćamo se u četvrtak, u subotu u Pirotu dočekujemo Popovac!
Posle nekoliko kišnih i vetrovitih dana, vreme se u bugarskom letovalištu Pomorje popravilo što je omogućilo da se programa rada koji je Dejan Čelar, šef Stručnog štaba , sa svojim saradnicima pripremio, realizuje u potpunosti. Do sada su odigrane dve utakmice, nedelja je bio slobodan dan, a danas je nastavljen rad.

Miloš Spasić je na dočeku morao da “oseti” i “toplog zeca” !
Juče je stigao i Miloš Spasić “najveće pojačanje” Radničkog, koji je odbio ponude nekih timova iz inostranstva i odlučio da do juna igra za svoj matični klub.

Posle treninga i ručka i danas smo, zahvaljujući razumevanju imali drugi ekskluzivni raport sa priprema. Dejan Čelar, zvučao je zadovoljno. Ekipa je kompletirana, radi se i igra dobro !
“Beli”, da ponovimo ostaju u Pomorju do četvrtka uveče, kada kreću kući! U subotu, je nova provera, dolazi veoma dobra ekipa srpskoligaša Popovca!
-
15. jun 2026. 12:17 Pirot 3x3 nastavlja takmičenje u trenutno najjačem srpskom Turniru u basketu – BG 3x3 ligi. Ovo je bilo drugo ovosezonsko izdanje i odigrano je u Beogradu, u NBGD hali.Naša ekipa je jo&... -
14. jun 2026. 20:39 Srpska liga Istok, 30. kolo (poslednje)Stadion KraljevicaZaječar: Timok - Radnički 2:0 (1:0)Radnički: Jovanović, Antić, Nedeljković, Tanasijević, Mladenović, (N. Petrović), L. Petrović, M. Rančić, ... -
14. jun 2026. 19:12 Na jedanaestom međunarodnom turniru "Struga open" koji je danas održan u Ohridu u Severnoj Makedoniji, osamnaestoro pirotskih džudista nastupilo je u četiri uzrasne kategorije. U sjajnoj konkurenciji ... -
14. jun 2026. 11:31 Treneri mlađih kategorija ŽRK Pirot, Selena Tančić i Jovana Ristić Nikolić, vodile su devojčice na Turnir u mini rukometu, koji je održan u Prokuplju.Vodile su devojčice u dve uzrasne kategorije 2014/...







