Bruka u Prokuplju! Prekid u 76.minutu! Fizički napad na kadete Radničkog i trenera Djoševa!

07. novembar 2016. 10:30 Sport Pirot Plus Online

U Prokuplju se dogodio nemio dogadjaj, redak za utakmice mladjih kategorija. Kadeti Radničkog, koje trenira Slobodan Djošev, vodili su protiv domaćina sa 1:0. U 75.minutu domaći fudbaleri su fizički napali gostujuće igrače. Slobodan Djošev je zatražio od trenera domaćih da zaustavi fizički napad na mlade igrače iz Pirota, kojom prilikom je od trenera dobio udarac u glavu. U teren su ušli redari koji su takodje, napali igrače Radničkog i trenera Djoševa.

Sudija je zbog tuče prekinuo utakmicu. Fudbalski klub Radnički zatražiće od nadležnih organa da ispitaju slučaj i zabrane dalji rad treneru Topličanina i diskfalifikuju ekipu Topličanina , a utakmicu registruju službenim rezultatom.

****************************

Pioniri Dragana Cvetkovića u najboljoj igri ove jeseni propustili priliku da ubedljivije savladaju veoma dobru ekipu Trstenika

U subotu su pioniri Dragana Cvetkovića, propustili priliku da ubedljivo savladaju ove jeseni dobro selektiranu, fizički jaku, ekipu Trstenika. Gosti su poraženi samo sa Trstenik sa 1:0, mada je bilo prilika da rezultat bude ubedljiviji

,,Petlići,, nemoćni pred snažnijim protivnikom!

Veoma mlada ekipa ,,petlića,, Radničkog , poražena je od ekipe Trstenika sa 4:1.