Bajkeri prodefilovali centrom grada
U Pirotu se, posle petogodišnje pauze, održava Medjunarodni skup bajkera. Bajkeri iz Austrije, Nemačke, Norveške, Bugarske, Makedonije i Srbije, njih oko 1000, prodefilovali su sinoć centrom grada.
Saša Minić, predsednik Moto kluba „Andjeli“ u izjavi za Plus radio kaže da će, na osnovu dugogodišnjeg zalaganja, 5 članova kluba „Andjeli“ postati punopravni članovi evropskog Moto kluba Rolling wheels, čije je sedište u glavnom gradu Austrije, Beču.
U okviru manifestacije, pored defilea i koncerata, organizovane su i igre u kampu i bajkerski ručak. Kamp se završava danas.
-
27. jun 2026. 21:29 Bela, selo u Srednjem Visoku ušuškano izmedju staroplaninskih brda. Selo koje u "srcu" ima vodopad, sakriveno je u šumovitim predelima, odiše izazovima prirode.Bela ... -
26. jun 2026. 13:24 Medijima se, nekoliko sati pre početka današnje sednice Skupštine grada, javio odbornik Čedica Džunić (Pirotska antikorupcija), najavivši da neće prisustvovati sednici, jer ne ... -
26. jun 2026. 11:23 Već po tradiciji, oko Vidovdana, okupljaju se meštani sela Bela kako bi u kotlićima "varili vasulj". Što na tradicionalni, a nešto i na moderan način.Ove godine će treća belska ... -
26. jun 2026. 09:11 Poliklinika Kardio Medika iz Niša, nakon zapaženog učešća na međunarodnom kongresu Challenges & Advancements in Cardiology: Cardio World Congress-2025 održanom prošle ...







