Anja Mit i Stefan Buzurović oduševili Piroćance predstavom "Raj na zemlji"
Druge večeri na programu Revije malih pozorišnih formi, u organizaciji Narodnog pozorišta Pirot, bila je predstava "Raj na zemlji", Akademije 28, u kojoj uloge tumače Anja Mit i Stefan Buzurović.
Eva Miler i Adam Koen, junaci ove komedije, donose priču o devojci koja želi da postane zvezda i estradnom menadžeru koji bi u tome mogao da joj pomogne.
Na interesantan način oni publici prikazuju trnovit put do zvezda.
Po završetku predstave glumac Stefan Buzurović imao je sve reči hvale za Pirot i publiku.
Glumica Anja Mit rekla je, pored ostalog, da su se u dosadašnjem periodu, kada nisu radili zbog pandemije, uželeli publike i zahvalila se svima koji su gledali predstavu. Kako je rekla, sada rade, ali uz strogo poštovanje svih mera.
U sredu, 4. novembra, na sceni Doma Vojske biće odigrana predstava “Ruska smrt - votka i šampanjac” Ateljea 212. Predstava počinje u 19.30h.
-
25. maj 2026. 07:32 U Galeriji "Čedomir Krstić" u petak 29.maja povodom 50 godina postojanja PK ,,Vidlič" Pirot, biće organizovana izložba.Na ovoj retrospektivnoj izložbi biće prikazane fotografije sa propratnim ... -
25. maj 2026. 07:26 Tokom protekle nedelje iz štampe je izašla monografija o selu Šugrin, u okviru edicije Naselja stare planine, čiji su autori Tomislav Pejčić i Miodrag Velojić. Obimna, sadržajna ... -
25. maj 2026. 06:19 U ponedeljak, 25. maja 2026. godine od 19.30 sati u maloj dvorani Doma kulture Pirot ordržaće se koncert hora Doma kulture Pirot pod nazivom „KORENI“.Ulaz za posetioce je slobodan.* Dom ... -
20. maj 2026. 09:54 U Maloj sali Narodne biblioteke Pirot otvorena je izložba Udruženja likovnih umetnika “Pirgos art”. Izložbu pod nazivom “Kej, Kale i muzej” čine slike i fotografije nastale na ...




_0_512x512.jpg)


