Andrija, Jana i Đole uspešni na Državnom prvenstvu Školskih igara u atletici
U Kraljevu je održano Državno prvenstvo Školskih igara u atletici.
Učenici Ekonomske škole Pirot postigli su sledeće rezultate: Andrija Antić 3. mesto na 400m, Đorđe Mitov 4. na 100m.
Visoko četvrto mesto osvojila je Jana Rančić u bacanju kugle, u veoma jakoj konkurenciji. Jana je učenica Medicinske škole.
*Video: YouTube kanal Školski sport Srbije
*Foto: Screenshot (video)
Napominjemo da su naši učenici čisti amateri kada je atletika u pitanju i da se bave drugim sportovima.
-
10. jun 2026. 13:48 U Velikoj sali Grada Pirota danas su nagrađeni najuspešniji učenici sportisti u školskoj 2025/26. godini.Pre uručenja priznanja, Miloš Vučić iz Saveza za školski sport ... -
09. jun 2026. 10:15 Gradska liga Pirot, 17. koloSetite se šta sam rekao u prošloj najavi – da je sve moguće. I tako se dogodilo. Dve najbolje ekipe u Ligi, bar po plasmanu, poražene su. Rongo siti je ... -
08. jun 2026. 10:53 Zona IstokPlej-of, 5. koloKonačno i to je gotovo. Jednom smo na Portalu Timočanin proglasili prvakom, hajde sada još jednom. Po završetku prvenstva, odigrano je još pet utakmica ... -
08. jun 2026. 10:34 Proteklog vikenda Džudo klub „Ipon“ organizovao je turnir na otvorenom za polaznike džudo školice. Takmičenje je održano u parku tvrđave Kale. Učestvovalo je oko stotinu džudista, ...







