Aleksandar Vučić obišao štand Turističke organizacije Pirot na danas otvorenom Medjunarodnom sajmu turizma u Beogradu
Danas je u Beogradu otvoren veliki Medjunarodni sajam turizma pod nazovom „ Uživaj na vreme“. S obzirom da Sajam turizma u Beogradu iz godine u godinu raste, ove godine je okupio više od 1.000 izlagača, od čega preko 300 inostranih i da ugostiće više od 72.000 posetilaca. Prvi put učestvuju Rusija i Kina, ali zato je Pirot redovan učesnik Sajma i za ovo vreme Turistička organizacija uspela da se nametne i uspešno promoviše pirotske turističke vrednosti.
Premijer, Aleksandar Vučić, je sa velikim zadovoljstvom posetio pirotski štand i tom prilikom probao peglanu kobasicu i pirotski kačkavalj. Za pirotski štand, inače, vlada veliko interesovanje Beogradjana i brojnih posetilaca!

Direktor Turističke organizacije Pirot, Bratislav Zlatkov, kaže da su sve publikacije koje su uradjene usmerene ka odgovarajućoj ciljnoj grupi i očekuje da najnoviji Sajam na najbolji mogući način bude iskorišćen. Prve informacije i fotografije sa pirotskog štanda dobili smo od Dragana Novakovića iz TOP-a.


-
24. jun 2026. 12:25 Juče je u Pirotu održan važan skup koji je okupio predstavnike Uprave Parka prirode „Stara planina“, organizacija civilnog društva i svih pirotskih osnovnih škola, sa ciljem ... -
23. jun 2026. 10:22 Početak leta u znaku je nestabilnog vremena, vrućina, ali i češćih, kratkotrajnih pljuskova sa grmljavinom. Prema najavama meteorologa, ovakvo vreme biće još nekoliko dana.Jutros je ... -
23. jun 2026. 08:23 Dramski klub Odseka Pirot, Akademije tehničko-vaspitačkih strukovnih studija, priprema novu predstavu za decu. Predstava “Magično pozorište - Ulaz nije za svakoga”, po tekstu ... -
22. jun 2026. 15:54 Od održivog turizma i domaće proizvodnje do inovativnih proizvoda i modernizacije tradicionalnih zanata, preduzetnice širom Srbije pokazuju da male poslovne ideje mogu da prerastu u biznise ...







_0_512x512.jpg)