Aleksandar Ćirić, bivši šef Kabineta gradonačelnika prešao u Slobodnu zonu za rukovodioca Sektora marketinga
Kako naša Medijska kuća nezvanično saznaje, Aleksandar Ćirić, raniji šef Kabineta gradonačelnika Vladana Vasića i gradski većnik za infrastrukturu i privredu, napustio je Gradsku upravu.
Aleksandar Ćirić je zasnovao radni odnos u Slobodnoj zoni Pirot.
Ćirić će zameniti Aleksandra Simonovića koji je ranije radio na mestu pomoćnika direktora za marketing Zone i bio prvi saradnik ranijeg direktora Dragana Kostića.
U najužem rukovodstvu Zone su Vladimir Ilić direktor i Marija Andonović prvi saradnik.
Prema radnom mestu, Ćirić će biti treći u rangu!
-
11. jun 2026. 12:30 Danas je održana sednica Socijalno-ekonomskog saveta grada Pirota.Sednici su prisustvovali svi članovi Saveta, a predsedavajući Nenad Petrović, prokomentarisao je neke od značajnijih tačaka, koje su ... -
05. jun 2026. 13:05 Javni poziv za realizaciju obuka na radnom mestu i dalje je otvoren, a odnosi se na sve poslodavce koji imaju potrebu za kvalifikovanom radnom snagom. Ovaj poziv biće otvoren sve do utroška ... -
04. jun 2026. 16:10 Ministarstvo finansija Republike Srbije je 1. juna 2026. godine donelo Rešenje kojim se kompaniji „Mega Group 21“ d.o.o. odobrava početak poslovanja u režimu Slobodne zone Pirot.... -
01. jun 2026. 12:38 Unija poslodavaca Srbijer organizuje u Pirotu, 19. juna, sastanak poslodavaca sa ciljem razmatranja aktuelnih izazova sa kojima se poslodavci suočavaju u svakodnevnom poslovanju, kao i predstavljanja ...







