Aleksa Gacev osvojio zlatnu medalju na Državnom prvenstvu u stonom tenisu
Na seniorskom otvorenom državnom prvenstvu u stonom tenisu, koje je održano proteklog vikenda u Bečeju, učestvovao je i Aleksa Gacev, član Stonoteniskog kluba "Radnički" Pirot.
Na ovom prvenstvu Aleksa je osvojio prvo mesto i okitio se zlatnom medaljom. U finalu je nadigrao odličnog Stefana Kostadinovića, igrača subotičkog Spartaka. Na deobi trećeg mesta našli su se Dimitrije Levajac i Marko Popović. Ovim je Aleksa je pokazao da je u samom vrhu srpskog stonog tenisa.
Kada su otvorena seniorska prvenstva u pitanju, turnirom u Bečeju stavljena je tačka na ovu godinu.
Tekst i foto SK "Radnički" Pirot
-
10. jun 2026. 13:48 U Velikoj sali Grada Pirota danas su nagrađeni najuspešniji učenici sportisti u školskoj 2025/26. godini.Pre uručenja priznanja, Miloš Vučić iz Saveza za školski sport ... -
09. jun 2026. 10:15 Gradska liga Pirot, 17. koloSetite se šta sam rekao u prošloj najavi – da je sve moguće. I tako se dogodilo. Dve najbolje ekipe u Ligi, bar po plasmanu, poražene su. Rongo siti je ... -
08. jun 2026. 10:53 Zona IstokPlej-of, 5. koloKonačno i to je gotovo. Jednom smo na Portalu Timočanin proglasili prvakom, hajde sada još jednom. Po završetku prvenstva, odigrano je još pet utakmica ... -
08. jun 2026. 10:34 Proteklog vikenda Džudo klub „Ipon“ organizovao je turnir na otvorenom za polaznike džudo školice. Takmičenje je održano u parku tvrđave Kale. Učestvovalo je oko stotinu džudista, ...







