"Najbolje od nas" - Otvorena izložba fotografija u Galeriji Čedomir Krstić
U Galeriji Čedomir Krstić otvorena je izložba fotografija članova udruženje ULUPUDS (Udruženja likovnih umetnika primenjenih umetnosti i dizajnera Srbije) pod nazivom "Najbolje od nas".
Ovo udruženje broji preko 100 članova, a na ovoj izložbi predstavljeni su radovi četrdesetak autora sa po 2 rada. Opus je šarenolik, pa se mogu videti pejzažne fotografije, autorske, portreti i modne fotografije.
Sama izložba podeljena je u dve celine, monohromatski deo gde se nalaze samo crno-bele fotografije i koloristični deo.
Otvaranju izložbe prisustvovali su i Mario Bralić, predsednik udruženja kao i Dragan Pavlović jedan od autora koji je već izlagao u Pirotu.
Izložbu je svečano otvorila Radmila Vlatković, direktorka naše galerije, koja je rekla da Piroćanci vole umetničku fotografiju, a to pokazuje i veliki broj fotografa u našem gradu.
Ovu izložbenu postavku možete pogledati u narednih petnaestak dana.
-
19. jun 2026. 12:25 Lepo! Sve za sela na Staroj planini!Nema, zaista, lepšeg nego kada se neko javi sa planine, iz nekog sela informacijama da je selo oživelo, da se ljudi vraćaju makar na odmor, da ... -
19. jun 2026. 11:09 Manifestacija "Istoriji na dar" u organizaciji Istorijskog arhiva u Pirotu i Udruženja istoričara Pirota već šesti put na kraju školske godine okuplja i nagrađuje najuspešnije ... -
18. jun 2026. 09:20 U utorak 23.juna u Galeriji Čedomir Krstić u Pirotu biće otvorena je izložba Jugoslovenski period Likovne kolonije Sićevo - izbor dela iz fonda Galerije SLU Niš, autorke Emilije Bilić, vi&... -
16. jun 2026. 10:55 U danima kada je cela planeta u znaku Mundijala, ljubitelji fudbala u dvorištu Istorijskog arhiva u Pirotu mogu pogledati foto-dokumentarnu izložbu o istorijatu FK Radnički Pirot.Kroz ...












