"Komunalac" i ove godine planira sadnju velikog broja stabala na više lokacija
Javno preduzeće “Komunalac” i u ovoj godini planira sadnju velikog broja stabala. Jedan deo sadnica obezbediće uz pomoć nadležnog ministarstva i lokalne samuoprave, a deo iz sopstvenih sredstava.
I ove godine imaćemo oko 6 miliona dinara za nabavku oko 1.000 stabala, ali i ukrasnog šiblja. Nastavljamo dugogodišnju praksu ozelenjavanja našeg grada, krenućemo od rekonstruisan ulica, a sadićemo i na mnogim drugim lokacijama u gradu, rekao je Boban Tolić, direktor Komunalca.
Veliki trud se ulaže, ni troškovi nisu zanemarljivi, zbog toga molba da se sadnice čuvaju i ne lome.
-
11. jun 2026. 13:03 Niko zadovoljniji od nas, verujte! Danas još dva pisma i nekoliko mejlova i poruka. Zadovoljstvo, naravno, zbog poverenja koje nam ukazujete, mada, nismo mnogo "radosni" sadržajima koje nam &... -
10. jun 2026. 11:05 JKP „Regionalna deponija Pirot“ ostvarila je značajan korak u unapređenju svog društvenog odgovornog i održivog poslovanja pristupanjem globalnoj inicijativi UN Global Compact. Reč ... -
05. jun 2026. 11:10 Svečanom dodelom nagrada završen je tradicionalni EKO konkurs koji Javno preduzeće Regionalna deponija Pirot organizuje povodom Svetskog dana zaštite životne sredine.Konkurs je bio ... -
05. jun 2026. 00:19 Regionalnoj deponiji Pirot danas je u Sremskim Karlovcima uručeno priznanje „Zeleni list“, koje tradicionalno dodeljuju Radio Beograd i Pokret gorana Vojvodine za doprinos zaštiti životne sredine i ...







