Ženska ekipa Gimnazije osvojila drugo mesto na Republičkom takmičenju u streljaštvu
Na Republičkom takmičenju u streljaštvu, koje je održano danas u Nišu, ženska ekipa Gimnazije Pirot (Sofija Rančić, Natalija Stanković i Jovana Manić) osvojila je drugo mesto, a muška ekipa (Svetomir Jončić, Mihajlo Panajotović i Todor Mijalković) - trinaesto.
Učenike je pripremao i vodio profesor fizičkog vaspitanja - Miomir Stanojević.
-
24. jun 2026. 22:22 Četrdesetoro džudista pirotskog kluba „Ipon“ boravilo je na trening kampu u planinarskom domu u selu Dojkinci. Najmlađi članovi, uzrasta od 5 do 12 godina, uživali su u treninzima, zabavi ... -
23. jun 2026. 11:12 Pirotska paraatletičarka Saška Joksić (ranije Sokolov) iz Tunisa donela je 3 srebrne medalje i, nakon perioda odsustva sa međunarodnih takmičenja, podsetila na ranije uspehe. U nastavku ... -
23. jun 2026. 10:59 U okviru Kulturnog leta sela Blato biće organizovan tradicionalni turnir u malom fudbalu "Zvezda 2026", koji će okupiti ljubitelje fudbala, sporta i dobre zabave.Turnir će biti održan na Sportskom ... -
20. jun 2026. 22:29 Džudisti kluba „Ipon“ osvojili su 12 medalja na Međunarodnom turniru „Sokobanja open“ koji je održan danas. Petnaestoro takmičara iz Pirota nadmetalo se u tri uzrasne ...










