"Bogovi lično" (5) - "Walking in Memphis" cover
Nekadašnji učenici pirotske Gimnazije nastavljaju u svom stilu da se i u ovom vremenu muzikom spajaju i čine zadovoljstvo svojim izvođenjem svima koji ih prate.
Podsećamo da su oni, naši Piroćanci, nekada bili super učenici, ali i veoma popularni muzičari.
Bend čine: gitarista Aleksandar Grgurović (Grga), basista i vokal Nenad Pešić (Šmeha), klavijaturista Milan Panajotović (Panajota), pevačica Miljana Nimčević (nekada Džunić) i bubnjar Nenad Đorđević.
Sada su "razbacani po svetu", ali i u ovo pandemijsko vreme oni uspevaju da zajedno stvaraju uz pomoć savremenih tehnologija.
Ovoga puta snimili su pesmu "Walking in Memphis" ", a Miljana Nimčević je napisala u opisu videa na svom YouTube kanalu -
Za ovu nam je trebalo puno vremena... ali je rezultat fenomenalan ;-)
Klavijature - Milan Panajotović
Bas i lid vokal - Nenad Pešić
Gitara - Aleksandar Grgurović
Bubanj - Nenad Đorđević
Bek vokali - Miljana (Džunić) Nimčević
Nekadašnji pirotski bend "Bogovi lično" u akciji "Muzikom na daljinu protiv dosade" :)
Uživajte...
-
25. jun 2026. 11:54 Našoj Redakciji juče se, preko društvene mreže Instagram, obratio sugrađanin D.T. (identitet poznat redakciji), prenoseći poruku svog sina, strastvenog ribolovca, koji je nedavno ... -
25. jun 2026. 09:45 U dvorištu Odseka Pirot, Akademije tehničko-vaspitačkih strukovnih studija, na letnjoj pozornici premijerno je odigrana predstava za decu iz vrtića. Ovo je još jedna poklon predstava ... -
24. jun 2026. 12:25 Juče je u Pirotu održan važan skup koji je okupio predstavnike Uprave Parka prirode „Stara planina“, organizacija civilnog društva i svih pirotskih osnovnih škola, sa ciljem ... -
23. jun 2026. 10:22 Početak leta u znaku je nestabilnog vremena, vrućina, ali i češćih, kratkotrajnih pljuskova sa grmljavinom. Prema najavama meteorologa, ovakvo vreme biće još nekoliko dana.Jutros je ...







