Za bezbrižno putovanje Dunav osiguranje
Kompanija Dunav osiguranja i ovog leta ima mnogo posla jer je sezona godišnjih odmora počela, a oni su za svoje osiguranike pripremili promotivne popuste.

Danijela Živić, predstavnica Dunav osiguranja, Filijale u Pirotu, kaže da naši sugrađani svakodnevno dolaze za putničko zdravstveno osiguranje, a njihova preporuka je da, ukoliko na odmor idu svojim kolima, obavezno uzmu i polisu omoći na putu. Prema njenim rečima promotivni popust od 10% na putničko zdravstveno osiguranje za putovanje koje traje u kontinuitetu ne duže od 30 dana traje do kraja septembra.
Kompanija Dunav osiguranje beleži značajniji rast po broju putničkih osiguranja za 14% više u odnosu na isti period prošle godine, istakla je Danijela Živić i dodala da je osiguranicima za pomoć i informacije na raspolaganju Call centar 24 časa dnevno 365 dana u godini gde mogu sve informacije dobiti na srpskom jeziku.
Filijala Dunav osiguranja u centru grada radi svakog radnog dana od 8 do 16 časova, a Dunav centar u Ulici Nikole Pašića od 7 do 20 časova.
-
19. jul 2026. 17:45 Posle objavljenih tekstova u kojima se navodi da pripadnici Policijske uprave Pirot nisu postupili profesionalno i zaštitili novinare, u Policijskoj upravi Pirot to demantuju i navode da su ... -
18. jul 2026. 19:54 U Pirotu je za danas u 18:30h bio najavljen Prajd karavan. Nekoliko dana ranije, na društvenim mrežama najavljeno je da će se istog dana održati i skup građana koji su protiv LGBT populacije.&... -
18. jul 2026. 17:43 U Pirotu je juče svečano počela druga Letnja feministička škola, koja je okupila mlade Romkinje iz Pirota, Bele Palanke i Babušnice.Ponosni smo što drugu godinu zaredom realizujemo Letnju ... -
18. jul 2026. 14:29 Pisma čitalaca stižu nam i tokom vikenda. Ovoga dana javio se naš sugrađanin Vladimir Stojanović, sa dilemom i konstatacijom koja se tiče njegovog komšiluka i istorije Pirota.Tabla ...







