Takmičarke Kluba "Sirene" Mina Mitić i Iva Mančić osvojile bronzane medalje
Na Prvenstvu Srbije u ritmičkoj gimnastici, u individualnom B programu , održanog 2.juna u Svilajncu, takmičarke Kluba ritmičke gimnastike ,, SIRENE” nastupile su u 2 različite uzrasne kategorije sa 6 takmičarki od kojih su 2 osvojile medalje.

Osvajači medalja su:
1.Mina Mitić u kategoriji mladjih pionirki 2012.
- bronza u vežbi bez rekvizita,
- bronza u vežbi sa obručem,
- bronza u višeboju.
2. Iva Mančić u kategorija pionirki 2008.
-bronza u vežbi sa loptom.


Ostale takmičarke imale su odlične nastupe i zuzele su 4. 5.18 i 21. mesto. Sve čestitke i pohvale ritmičarkama koje su predstavljale naš klub.

Na ovom takmičenju nastupilo je ukupno 17 klubova iz cele Srbije.


Naredno takmičenje je Prvenstvo Srbije C programa, 9.juna u Svilajncu.
-
23. jun 2026. 11:12 Pirotska paraatletičarka Saška Joksić (ranije Sokolov) iz Tunisa donela je 3 srebrne medalje i, nakon perioda odsustva sa međunarodnih takmičenja, podsetila na ranije uspehe. U nastavku ... -
23. jun 2026. 10:59 U okviru Kulturnog leta sela Blato biće organizovan tradicionalni turnir u malom fudbalu "Zvezda 2026", koji će okupiti ljubitelje fudbala, sporta i dobre zabave.Turnir će biti održan na Sportskom ... -
20. jun 2026. 22:29 Džudisti kluba „Ipon“ osvojili su 12 medalja na Međunarodnom turniru „Sokobanja open“ koji je održan danas. Petnaestoro takmičara iz Pirota nadmetalo se u tri uzrasne ... -
19. jun 2026. 23:11 Od 18. do 21. juna u Sarajevo održan je međunarodni bokserski turnir „Olimpijske nade”, na kojem je učestvovalo 19 država iz Evrope i sveta. Bokserski klub Pirgos i reprezentaciju Srbije ...







