Srednja stručna škola nema slobodnih mesta za neraspoređene učenike, biće tehnoloških viškova
U Srednjoj stručnoj školi nije ostalo slobodnih mesta, s obzirom da upisuje samo jedno odeljenje - Tehničar za polimere 30 učenika, a taj broj pounjen je u prvom upisnom krugu.
Direktor Dragoslav Mančić kaže da se ovih dana uveliko pripremaju za početak nove školske godine. U toku je generalno čišćenje prostorija, opremanje kabineta novim nameštajem koji su dobili od Kompanije Tigar tyres, krajem nedelje biće održana sednica u školi, a počeće i polaganje popravnih ispita.
Srednja stručna škola se i ove godine suočava sa problemom smanjenja norme određenih nastavika. Pitali smo direktora Mančića kakva je situacija sa tehnološkim viškovima i kako će rešiti ovaj problem.
Tehnološki viškovi se javljaju među nastavnicima iz opšte-stručnih predmeta i kod hemičara.
-
24. jun 2026. 12:25 Juče je u Pirotu održan važan skup koji je okupio predstavnike Uprave Parka prirode „Stara planina“, organizacija civilnog društva i svih pirotskih osnovnih škola, sa ciljem ... -
23. jun 2026. 10:22 Početak leta u znaku je nestabilnog vremena, vrućina, ali i češćih, kratkotrajnih pljuskova sa grmljavinom. Prema najavama meteorologa, ovakvo vreme biće još nekoliko dana.Jutros je ... -
23. jun 2026. 08:23 Dramski klub Odseka Pirot, Akademije tehničko-vaspitačkih strukovnih studija, priprema novu predstavu za decu. Predstava “Magično pozorište - Ulaz nije za svakoga”, po tekstu ... -
22. jun 2026. 15:54 Od održivog turizma i domaće proizvodnje do inovativnih proizvoda i modernizacije tradicionalnih zanata, preduzetnice širom Srbije pokazuju da male poslovne ideje mogu da prerastu u biznise ...







_0_512x512.jpg)