AHA Mura Dom kulture FK Radnički Pirot Gimnazija JP "Gradska toplana" JP "Komunalac" JP Vodovod i kanalizacija Karate KK Pirot KMF Pirot NALED obrazovanje OŠ "8. septembar" Politika Rodoljub Ćirić Tigar ad Uroš Mijalković Vladan Vasić vremenska prognoza zdravstvo Zoran Nikolic ŽKK Gimnazijalac ŽRK Pirot
Sport

Objavljeno 17.05.2019. | objavio Plusonline

0

Sportski vikend

Rukometašice Pirota u 22.kolu Super B lige dočekuju pretposlednju ekipu na tabeli ekipu Požarevca. Utakmica se igra u subotu 18.maja u Hali Kej od 18 časova.

22.kolo
Rezultati
18/19.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
19.05.2019 16:00

Kučevo

:

Železničar

17.05.2019 19:00

Napredak 12

:

Radnički 1964

18.05.2019 18:00

Sloga

:

Topličanin

18.05.2019 19:00

Vrbas

:

Požarevac

18.05.2019 18:00

Pirot

:

Pančevo

19.05.2019 19:00

Sloven

:

ORK Beograd

Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1

Vrbas

21 17 2 2 36
2

Železničar

21 16 2 3 34
3

ORK Beograd

21 14 0 7 28
4

Radnički 1964

21 10 3 8 23
5

Pančevo

21 11 0 10 22
6

Topličanin

21 9 2 10 20
7

Kučevo

21 9 0 12 18
8

Sloga

21 8 1 12 17
9

Pirot

21 7 1 13 15
10

Sloven

21 7 1 13 15
11

Požarevac

21 7 0 14 14
12

Napredak 12

21 4 2 15 10

U 20.kolu Prve lige Istok rukometaši Pirota gostuju drugoplasiranoj ekipi Jagodine. Meč se igra u nedelju 19.maja od 17 časova.

20.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
19.05.2019 19:00

Rtanj

:

ORK Bor

18.05.2019 19:00

Radnički

:

Zaječar

19.05.2019 19:00

Vlasotince

:

Jastrebac

19.05.2019 17:00

Jagodina

:

Pirot

19.05.2019 16:00

Aleksinac

:

Paraćin

U ovom kolu slobodan je tim: Heba
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1

Zaječar

17 16 0 1 32
2

Jagodina

16 15 1 0 31
3

Radnički

17 13 0 4 26
4

Vlasotince

17 10 2 5 22
5

Aleksinac

18 7 3 8 17
6

ORK Bor

17 7 1 9 15
7

Jastrebac

17 6 1 10 13
8

Rtanj

17 5 2 10 12
9

Heba

17 3 2 12 8
10

Paraćin

17 3 1 13 7
11

Pirot

18 1 3 14 5

Fudbaleri Radničkog u 30.kolu Srpske lige Istok dočekuju niški Car Konstantin. Utakmica se igra u nedelju na Gradskom stadionu 19.maja od 17 časova.

30.kolo
Rezultati
18/19.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
19.05.2019 11:00

SFS Borac

:

Pukovac

18.05.2019 17:00

Jedinstvo (P)

:

GFK Dubočica

19.05.2019 17:00

Budućnost

:

Zaplanjac

19.05.2019 17:00

Radnički (P)

:

Car Konstantin

18.05.2019 17:00

Moravac Orion

:

Radnički (S)

18.05.2019 17:00

Dunav

:

Jedinstvo (B)

19.05.2019 17:00

Temnić 1924

:

Radan

18.05.2019 17:00

Jagodina Tabane

:

OFK Sinđelić

18.05.2019 17:00

Rtanj

:

Trstenik PPT

Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1

Radnički (P)

29 24 3 2 75
2

Temnić 1924

29 22 4 3 70
3

Car Konstantin

29 16 6 7 54
4

Jagodina Tabane

29 15 7 7 52
5

Budućnost (-1)

29 16 4 9 51
6

Moravac Orion

29 15 4 10 49
7

OFK Sinđelić

29 14 5 10 47
8

Jedinstvo (B)

29 13 2 14 41
9

Dunav

29 12 3 14 39
10

Trstenik PPT (-1)

29 10 7 12 36
11

GFK Dubočica

29 11 2 16 35
12

Zaplanjac

29 9 8 12 35
13

SFS Borac

29 10 5 14 35
14

Radan

29 9 5 15 32
15

Radnički (S)

29 7 6 16 27
16

Rtanj

29 7 4 18 25
17

Jedinstvo (P)

29 7 3 19 24
18

Pukovac

29 3 4 22 13

Fudbaleri Tanaska Rajića u 27.kolu Zone Jug dočekuju ekipu “Pčinja” iz Trgovišta. Utakmica se igra u nedelju 19.maja od 11 časova.

Ekipa Jedinstva u nedelju 0d 17 časova gostuje u Vranjskoj Banji. 

27.kolo
Rezultati
18/19.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.05.2019 17:00

Sloga

:

Jedinstvo (GS)

19.05.2019 17:00

Mladost (M)

:

Morava

19.05.2019 17:00

Vranjska Banja

:

Jedinstvo (P)

19.05.2019 17:00

OFK Niš

:

Vlasina

18.05.2019 17:00

Budućnost

:

Pusta Reka

19.05.2019 11:00

Tanasko Rajić

:

Pčinja

19.05.2019 17:00

Mladost (B)

:

Balkanski

19.05.2019 17:00

Jablanica

:

OFK Brzi Brod

Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1

Vlasina

26 19 4 3 61
2

Pčinja (-1)

26 18 3 5 56
3

Pusta Reka

26 14 5 7 47
4

OFK Niš

26 13 4 9 43
5

Balkanski

26 13 3 10 42
6

Mladost (M)

26 11 6 9 39
7

Vranjska Banja

26 12 3 11 39
8

Morava

26 10 6 10 36
9

Jedinstvo (GS)

26 11 3 12 36
10

Sloga (-1)

26 10 6 10 35
11

Jedinstvo (P)

26 9 6 11 33
12

Budućnost

26 10 3 13 33
13

OFK Brzi Brod

26 9 5 12 32
14

Tanasko Rajić

26 5 8 13 23
15

Mladost (B)

26 4 5 17 17
16

Jablanica

26 3 4 19 13

Ovog vikenda u našem gradu održaće se Republičko prvenstvo osnovnih škola u šahu. Očekuje  učešće oko 800 šahista iz cele zemlje koji će se takmičiti u konkurenciji devojčica i dečaka od prvog do osmog razreda.

Svečano otvaranje prvenstva je u subotu, 18. maja u 13:30h,  a početak nadmetanja je od 14h .

Za nedelju 19.maj planirano je ekipno prvenstvo škola na 6 tabli sa početkom u 12:00 sati uz učešće oko 50 ekipa.

Pirot će  predstavljati  osmoro učenika OŠ “8.septembar” i tri učenika škole “Vuk Karadžić”. U ekipnoj konkurenciji nastupiće sastav Škole “8.septembar.

Pokrovitelj je Gradska uprava, a domaćin Osnovna škola Vuk Karadžić u čijim učionicama u Sali će se igrati Prvenstvo.

 

Tagovi:



Komentari su zatvoreni.

Back to Top ↑

  • Prijatelji Plus radija i portala Plusonline