Gomex

AHA Mura Boban Tolić Dom kulture FK Radnički Pirot Gimnazija JP "Gradska toplana" JP "Komunalac" JP Vodovod i kanalizacija Karate KK Pirot KMF Pirot NALED obrazovanje OŠ "8. septembar" Politika Rodoljub Ćirić Tigar ad Uroš Mijalković Vladan Vasić vremenska prognoza zdravstvo ŽKK Gimnazijalac ŽRK Pirot
Sport

Objavljeno 02.02.2019. | objavio Plusonline

0

Pirotska Božićna škola sportova prvi dan – puni sportski objekti: Hala “Kej”, Zatvoreni bazen, sala Gimnazije, Klizalište…

Božićna škola sportova 2019. počela je danas. Deci je na raspolaganju 67 programa koji se realizuju u svim sportskim objektima u gradu.

Danas smo obišli neke programe u Hali „Kej“, na Zatvorenom bazenu i u sportskoj sali Gimnazije.

U velikoj sali Hale „Kej“ svakog dana od 11 časova održava se Škola tenisa. Prvog dana na trening je došlo oko 30 dece.

Jedan od trenera, Momčilo Mitić, rekao nam je da očekuju još dece, s obzirom da je tek prvi dan. U narednih desetak dana deca će naučiti osnovne udarce u tenisu i nastojaće da im ovaj sport što bolje približe, kaže Mitić i dodaje da veruje da veliki broj dece ostane da trenira tenis i po završetku Božićne škole.

U razgovoru sa decom čuli smo da svi vole našeg šampiona Novaka Đokovića i da bi želeli da nastave da treniraju tenis i kasnije.

Ovom prilikom razgovarali smo sa Urošem i Markom.

Na Zatvorenom bazenu se, takođe, realizuju brojni programi. Mi smo danas zatekli polaznike škole plivanja.

Prema rečima Stefana Veljkovića ove godine imaju pedesetak polaznika. Cilj programa je da se deci približi plivanje i ovaj objekat kako bi što bolje i zdravije proveli zimski raspust.

Program škole plivanja podrazumeva obuke za plivače i neplivače, kaže Veljković, a prema ranijem iskustvu očekuje da veći broj dece nastavi i posle Božićne škole da se bavi ovim sportom.

U teretani na Zatvorenom bazenu Bodi bilding klub Pirot Gym organizuje vežbanje za starije od 15 godina. Sa njima radi Dušan Nikolić.

Nikolić savetuje svima da se bave ovim sportom zbog zdravlja i boljih fizičkih performansi. Svake godine imaju do 50 polaznika i cilj im je da ih nauče da pravilno izvode vežbe.  

U sali Gimnazije od 11 do 13 časova održavaju se treninzi Kluba ritmičke gimnastike „Sirene“ koji vodi Jelica Veljković.

Jelica Veljković kaže da su se deca odazvala u velikom broju, među njima je dosta dece predškolskog uzrasta, ali i starije devojčice koje već treniraju.

Iskoristili smo priliku da razgovaramo sa devojčicama koje su nam rekle da im se ritmička gimnastika jako sviđa.

U povratku sa terena slikali smo Klizalište i teren na Omladinskom stadionu. Sve je spremno! Objekti čekaju mališane.

Nenad Đorđević, direktor Sportskog centra, poslao nam je fotografije sa klizanja, skijanja i plivanja.

I Uroš Mijalković poziva decu da pohađaju programe Božićne škole sportova! On je danas trenirao sa Nenadom Đorđevićem. 

Podsećamo da je u okviru Božićne škole deci dostupno 67 različitih programa koji se realizuju u određenim terminima. Deca mogu da idu i na više programa.

РАСПОРЕД ОСНОВНЕ ШКОЛЕ
Организатор Назив програма Место одржавања Дужина трајања Сатница

 

СЦП Корективна Гимнастика Фитнес сала хале Кеј 02.02-17.02.2019 09.-10h
ГК „Соко“ Школа гимнастике Велика  сала хала Кеј 02.02-17.02.2019 09-10h
Карате клуб „Пролетер“ Школа каратеа Велика  сала хала Кеј 02.02-17.02.2019 10 – 11h
Џудо клуб Школа џудоа Велика сала хале „Кеј“ 02.02-17.02.2019 10-11h
Тениски клуб Пирот Школа тениса Велика сала хале Кеј 02.02-17.02.2019 11 – 13h
Атлетски клуб Школа атлетике Велика сала хале „Кеј“ 02.02-17.02.2019 13 – 14h
Уна 010 Школа ритмичке гимнастике Велика сала хале „Кеј“ 02.02-17.02.2019 13-14 h
ФК „Раднички“ Школа фудбала Велика сала  хала „Кеј“ 02.02-17.02.2019 14-15:30 h
ЖРК „Пирот“ Школа женског рукомета Велика сала хале Кеј 02.02-17.02.2019 17 – 18h
ОРК  „Пирот“ Школа мушког рукомета Велика сала хале Кеј 02.02-17.02.2019 18 – 19h
КРГ „Сирене“ Школа ритмичке гимнастике Сала Гимназије 02.02-17.02.2019 11-13h

 

СУ Баскет „Turres“ Школа баскета Сала Гимназије 02.02-17.02.2019 13-14h
Удружење за промоцију здравља

„Центар Здравља  Демирис“

Терапијско анимацијске вежбе за здраво држање Сала Гимназије 04.02-17.02.2019 16-17h
Аикидо Школа аикидоа Сала Гимназија 02.02-17.02.2019 петак од 21 -22h,  субота  и недеља од 17-18h
Ватерполо клуб Пирот Школа ватерпола Велики базен Пирот 02.02-17.02.2019 10-11h
Пливачки клуб

„ Свети Сава“

Школа пливања Мали  базен Пирот

Велики базен

02.02-17.02.2019 11-13h
Аквафитнес Aqua top form  (од 12 година  и средње школе) Затворени базен Пирот-

Мали базен

02.02-17.02.2019 14-15h

 

Адаптивно пливање-пливање за особе са инвалидитетом СЦП Затворени базен 02.02-17.02.2019 Од 09h
Ронилачки клуб Пирот Школа роњења

За пливаче и старије од 14 година

Затворени базен Пирот 02.02-17.02.2019 20-21:30h
Спортски центар Пирот Рекреативно пливање за

СРЕДЊОШКОЛЦЕ

Затворени  базен 02.02-17.02.2019 Од 20-22h
Спортски центар Пирот

ПРОГРАМ ЗА РОДИТЕЉЕ, БАКЕ И ДЕКЕ

Рекреативно пливање- Акција поведи родитеља са собом Затворени  базен 02.02-17.02.2019 Од 14-17h
ББФАК Pirot Gym Теретана, фитнес

за  старије од 15 година    и за СРЕДЊОШКОЛЦЕ

 

Теретана Затворени базен

02.02-17.02.2019 09 – 13h

 

 

Школа скијања

Скијање

Школа скијања

Скијање

 

Планинарски дом

Полазак

испред Хaле Кеј сваког дана   од 10 часова

02.02-17.02.2019

(могуће одлагање због временских услова)

Полазак

испред Хaле Кеј од 10 часова

 

РСТК Пирот Школа стоног тениса Техничка школа 02.02-17.02.2019

 

13-14:30h
Стонотениски клуб Раднички Школа стоног тениса Техничка школа 02.02-17.02.2019

 

14:30-16h
Женска кошарка „Гимназијалац“ Школа женске кошарке Техничка школа 02.02-17.02.2019

 

16-18 h
Плесни клуб

„КВИК 010“

Школа модерног плеса Просторије у  Техничкој школи 02.02-17.02.2019

 

12  -14  h
СШСП  

Школа клизања

 

Градско клизалиште на Омладинском стадиону 02.02-17.02.2019

 

Од 10-12h,    Од 17-19h

У случају топлог времена клизалиште ради од 17h

СЦП Рекреативно                          клизање за средњошколце Градско клизалиште на Омладинском стадиону 02.02-17.02.2019

 

Од 19-22h  у случају топлог времена клизалиште ради од 17часова
Удружење Тантијема Школа глуме Медија центар Затворени базен 02.02-17.02.2019

 

09-11h
УПР Логос Школа стрипа Медија центар Затворени базен 02.02-17.02.2019

 

12-13:15h
Удружење „Пријатељи деце Пирот“

 

Математичке мозгалице Медија центар Затворени базен 11.02-15.02.2019

 

17-18h
Шах клуб“Прогрес” Школа шаха Медија центар Затворени базен 02.02-17.02.2019

 

18 – 20 h
УП„Стара  планина“ Млади пчелари-наша будућност Медија центар Затворени базен 02.02-17.02.2019

 

Састанак 02.02.2019 у 20h
КК „Пирот“ Школа мушке кошарке Сала педагошке академије 02.02-17.02.2019

 

09-12 h
OК Пирот Школа мушке одбојке Сала педагошке академије 02.02-17.02.2019

 

12-15h
ЖОК Школа женске одбојке Сала педагошке академије 02.02-17.02.2019

 

15-18 h
СУ „Гимназијалац“ Школа фудбала ОШ Вук Караџић 02.02-17.02.2019

 

09-10h
Клуб Америчког Фудбала

„Витезови“

Школа америчког фудбала ОШ Вук Караџић 02.02-17.02.2019

 

10-11h
КМФ Пирот Школица малог  фудбала ОШ Вук Караџић 02.02-17.02.2019

 

11-13h
ЖФК Јединство 2014 Школа женског фудбала ОШ Вук Караџић 02.02-17.02.2019

 

13-15h
ОК „ Пироси“ Школа  одбојке ОШ Вук Караџић 02.02-17.02.2019

 

17-19h
ФК“Сењак“ Школа  фудбала Балон сала 02.02-17.02.2019

 

10-12h
Ф.К.“Јединство“ Школа  фудбала Стадион  и свлачионице

ФК Јединство

02.02-17.02.2019

 

13-14:30h
ФК Гњилан Моје село мој клуб Стадион ФК Гњилан

Село Гњилан

02.02.-10.02.2019 02.02.2019 од 14:30

Следећи термини од 15:00

Бокс клуб „Тигрови Школа бокса Мала сала хала Кеј 02.02.-17.02.2019 10-11 h
Кик бокс

„Црна Кобра“

Школа кик бокса Мала сала хале Кеј 02.02-17.02.2019

 

14- 15h
Ашихара клуб Школа ашихара Мала сала хале Кеј 02.02-17.02.2019

 

16 – 17h
Омладински боксерски клуб Пирот Школа  бокса Мала сала хале „Кеј“ 02.02-17.02.2019 17-18h
Кик бокс клуб Пирот Школа кик бокса Мала сала хале „Кеј“ 02.02-17.02.2019 18-19h
Дом кулутре Школа гитаре Медија центар Дома културе 04.02-17.02.2019 11-12h

 

Секција Дома културе Школа плеса

 

Дом културе сала 35 04.02-17.02.2019 10 – 12h
Фолклор

„Дом Културе“

Школа фолклора Дом Културе сала 41 04.02-17.02.2019 10 – 11:30h
СУЦ„Бајламос“ Школа плеса Просторије у улици Бранка Радичевића 10 02.02-17.02.2019

 

Од 13h
КУЦ „Фортуна“ Школа  балета Дом војске 02.02-17.02.2019

 

13-15 h

 

KУД

„Дукат“

Школа народне традиције, фолклорног и музичког стваралаштва Просторије  КУД Дукат

Ул. Бранка Радичевића 10

02.02-17.02.2019 Субота  у 12h,

уторак,четвртак, петак

од 18h

Удружење

„Грлица“

Школица за ткање пиротског ћилима и шалова Радионица Удружења Грлица

Ул.Српских Владара 106

02.02-17.02.2019 09-12h
МНРЛ Пирот Психомоторна реедукација Инклузивни центар ул. Војводе Степе 61 04.02-17.02.2019 12-14h

 

УГ Визија Пирот Божићна школа бонтона Економска школа.

 

04.02-17.02.2019 12h
Млекарска школа Школа пекарства Радионица Млекарске школе 04.02-08.02.2019 Од 09-13 часова по групама

 

Удружење за екологију

и заштиту животне средине ГЕА

Школа екологије Просторије Музеја Понишавље 04.02-11.02.2019 Oд 13h
Удружење васпитача „Растко“

 

Веселе мозгалице-Монтесори радионице Омладински стадион просторије

 

 

 

02.02-17.02.2019 11-13h
Удружење Радио клуб Пирот

 

Млади радио аматери у акцији

 

Просторије Радио клуба Српских владара 130-двориште историјског архива 04.02-17.02.2019

 

 

Од 19h
Одред извиђача Пирот Сусрет са извиђачима Полазак  у 10h испред школе Свети Сава

Камп 4. Километар

 

09.02.2019 и 10.02.2019

10-14h
Удружење  „Корак по корак“

 

„ Рекреативно едукативни плес за децу ометену у развоју“ Инклузивни центар

ул. Војводе Степе 61

04.02-17.02.2019 10-12h
Удружење „Нова арт сцена“ Мислим у сликама-школа ликовних уметности Атеље Високе школе струковних студија за васпитаче 04.02-08.02.2019 11-13h
УПР Логос Економско образовање деце Економска школа 04.02.2019; 06.02.2019; 11.02.2019; 13.02.2019 12-13h
ББК „MAXGYM“  Пирот Бодибилдинг и фитнес спорт за  старије од 15 год. и за средњошколце Ул. Омладинских бригада 39 02.02-17.02.2019 09-21h
СУ „ФИТ АТЛЕТЕ“ Фитнес за све (од 12 год. и средњошколци) Затворени базен, улаз Б 02.02-17.02.2019 14-15h

 ПРОГРАМИ ЗА ПРИПРЕМНУ ГРУПУ– ПРЕДШКОЛЦИ

Назив програма Организатор Место одржавања Сатница Време одржавања
Школа плеса СУЦ„Bailamos“ Ул.Бранка Радичевића 10 13h 02.02.2019-17.02.2019
Школа гимнастике ГК Соко Хала „Кеј“ велика сала 09-10h 02.02.2019-17.02.2019
Школа атлетике АК Пирот Хала „Кеј“ велика сала 13-14h 02.02.2019-17.02.2019
Школа ритмичке гимнастике КРГ Сирене Сала Гимназије 11-13h 02.02.2019-17.02.2019
Школа ритмичке гимнастике КРГ УНА 010 Хала „Кеј“ велика сала 13-14h 02.02.2019-17.02.2019
Школа фудбала СУ Гимназијалац Сала О.Ш.Вук Караџић 09-10h 02.02.2019-17.02.2019
Школа балета КУЦ Фортуна Дом Војске 13-15h 02.02.2019-17.02.2019
Веселе мозгалице-Монтесори радионице Удружење васпитача „Растко“ Омладински стадион 11-13h 02.02.2019-17.02.2019

 ПРОГРАМИ ЗА СРЕДЊОШКОЛЦЕ

Назив програма Организатор Место одржавања Сатница Време одржавања
Аквафитнес Aqua top form Затворени базен-Мали базен 14-15h 02.02-17.02.2019
Бодибилдинг и фитнес спорт ББФАК Pirot Gym Теретана- затворени базен 09-13h 02.02-17.02.2019
Бодибилдинг и фитнес спорт ББК „MAXGYM“ Пирот Ул. Омладинских бригада 39 09-21h 02.02-17.02.2019
Школа роњења Ронилачко пливачки клуб Пирот Затворени базен 20-21:30h 02.02-17.02.2019
Рекреативно

Клизање

СЦП Клизалиште

Омладински стадион

 

од 19-22h

02.02.-17.02.2019
Рекреативно пливање СЦП Затворени Базен  

Од 20-22h

02.02.-17.02.2019
Фитнес за све СУ „ФИТ АТЛЕТЕ“ Затворени базен

Улаз Б

14-15h 02.02.-17.02.2019

 

Tagovi: , , , , , , ,



Komentari su zatvoreni.

Back to Top ↑

  • Prijatelji Plus radija i portala Plusonline