Piroćanke izgubile utakmicu u prvom poluvremenu!

22. april 2018. 09:30 Sport Pirot Plus Online

18. kolo

Pirot: ZRK Pirot - ZRK Požarevac 34:38 (13:22)

ZRK Pirot: Tošić, Ristić, Nikolić 1, Pejčić, Savić 3, Stojanović 3, Ćirić, Kričak 8, Kostić, Milojić 8, Antić 3, Marković 2, Đorđević 6.

Oslabljena ekipa Pirota bez sestara Tančić nije uspela da se suprotstavi raspoloženim Požarevljankama.

Piroćanke su utakmicu izgubile u prvom poluvremenu kada su dozvolile da gošće efikasnom igrom u napadu i odličnm odbranom naprave razliku od devet golova. U drugom poluvremenu najbolje piroske rukometašice na današnjoj utakmici, Danijela Kričak i Milica Milojić, bile su nezaustavljive i nerešiv problem za gostujući tim.

Rukometašice Pirota su drugo poluvreme dobile sa 21:16 što dovoljno objašnjava da je pirotski tim u prvom poluvremenu odigrao toliko slabo da je u tom periodu izgubio bodove.