AHA Mura Dom kulture FK Radnički Pirot Gimnazija JP "Gradska toplana" JP "Komunalac" JP Vodovod i kanalizacija Karate KK Pirot KMF Pirot NALED obrazovanje ORK Pirot OŠ "8. septembar" Politika Rodoljub Ćirić Tigar ad Uroš Mijalković Vladan Vasić vremenska prognoza zdravstvo ŽKK Gimnazijalac ŽRK Pirot

Piroćanci poraženi već u prvom poluvremenu!

Prva liga Istok

3.kolo

Pirot: ORK Pirot- ORK Bor  25:30 (11:19)

ORK Pirot: Filip  Milanović, Stevan ŽIivković 4, Nikola Kostovski 1, Miloš Dotlić 1, Dimitrije Cvetković 6, Ognjen  Popović, Veljko  Živković 2, Jovan Petrović 2, Nemanja Cvetković, Aleksandar Jelić 1, Lazar Tomanović, Đorđe Virijević, Danilo Stojanović 6, Nikola Stojković 2.

U  prvom poluvremenu ekipa Pirota je igrala slabo kako u odbrani tako i u napadu. Promašeno je desetak zicera što je doprinelo još većoj norvozi ekipe.

U drugom poluvremenu ekipa Pirota je zaigrala odlučnije i daleko bolje u odbrani što je rezultiralo da je u 46.minutu utakmice rezultat bio  22:21 za goste. Nažalost, igrači Pirota nisu imali dovoljno snage i koncentracije u odsudnim momentima da rezultat utakmice prelome u svoju korist.

Do kraja utakmice iskusna ekipa Bora je odigrala smireno i pobedila.