AHA Mura Branislav Kostić Direkcija za izgradnju Dom kulture FK Radnički Pirot Gimnazija JP "Gradska toplana" JP "Komunalac" JP Vodovod i kanalizacija KK Pirot KMF Pirot NALED obrazovanje ORK Pirot Politika Rodoljub Ćirić Tigar ad Uroš Mijalković Vladan Vasić vremenska prognoza zdravstvo ŽKK Gimnazijalac ŽRK Pirot
Sport

Objavljeno 11.06.2018. | objavio Plusonline

0

Nagradjeni najuspešniji učenici sportisti

Danas je održana završna svečanost Saveza za školski sport Pirota, kojom prilikom su najuspešnijim učenicima sportistima uručene zaslužene nagrade i priznanja. 

Jovica Jovanović, sekretar Saveza za školski sport zahvalio se svim učenicima koji su ove školske godine učestvovali na nekom od takmičenja i čestitao onima koji su osvojili nagrade. On je podsetio da je ove školske godine Pirot bio domaćin Državnog prvenstva u atletici i Državnog prvenstva u malom fudbalu

Gradonačelnik Vladan Vasić je čestitajući svima koji su učestvovali, izrazio je zadovoljstvo da se iz godine u godinu, sve veći broj dece bavi sportom, a neki od njih ostvaruju i zapažene rezultate. Grad će nastaviti da ulaže u dalji razvoj sportske infrastrukture, a ono što nas očekuje to je Školska olimpijada 2020. godine   

Usledila je dodela nagrada i diploma najuspešnijim učenicima

Najuspešniji učenici sportisti u školskoj 2017/18. godini

Najbolja stonoteniserka  Milica Ćirić, Ekonomska škola
Najbolji stonoteniser   Bogdan Filipović, Tehnička škola
Najbolja teniserka   Mila Jovanović, ,,8. Septembar”
Najbolji teniser   Danilo Vidanović, Gimnazija
Najbolja učenica strelac  Kristina Petrović, Gimnazija
Najbolji strelac   Svetomir Jončić, Gimnazija
Najbolja odbojkašica   Neda Đurđić, Gimnazija 
Najbolji odbojkaš  Veljko Đorđev, ,,Vuk Karadžić”
Najbolja košarkašica   Anja Pejčić, Gimnazija
Najbolji košarkaš   Bogdan Đorđević, Tehnička škola
Najbolja fudbalerka  Anastasija Ćirić, ”8. septembar”
Najbolji fudbaler   Vukota Mijatović, Ekonomska škola
Najbolja atletičarka   Danica M Petrović, Gimnazija, 
Najbolji atletičar   Velimir Selimović, ,,Sveti Sava”
Najbolja rukometašica   Anja Spasić, ,,8. Septembar”
Najbolji rukometaš  Uroš Ivanković, Gimnazija
Najbolja gimnastičarka Milica Golubović, ,,8. Septembar”
Najbolji gimnastičar Nemanja Manić, ”Sveti Sava”
Najbolja M.O.I Dragana Todorović, ”8. Septembar”
Najbolji M.O.I Petar Antonov, ”8. Septembar”
Sportistkinja škole Mladost * Ninoslava Milošević
Sportista škole Mladost * Stefan Simijonović
Sportista Mlekarske škole Andrija Vasić
Sportistkinja Mlekarske šk. Tanja Antić
Sportista Sr. stručne škole Milan Nikolić
Sportistkinja ” Janja Zemljić
Učenica sportistista za osnovne škole     Sofija Rančić, “Vuk Karadžić”
Učenik sportista za osnovne škole  Dimitrije Stanišić, “Vuk Karadžić”
Učenica sportistkinja za srednje škole  Danica G Petrović, Gimnazija
Učenik sportista za srednje škole  Bogdan Đorđević, Tehnička škola
Sportski potez godine Vladimir Denčić, Mlekarska škola
Prvoplasirane ekipe
1. mesto – ženska ekipa Gimnazije 
1. mesto – muška ekipa Tehnička  škola
1. mesto – ženska ekipa OŠ ”Vuk Karadžić”
1. mesto – muška ekipa OŠ ”Vuk Karadžić”
1. mesto – OŠ ”Vuk Karadžić” ukupno
1. mesto – Gimnazija ukupno

Tagovi: , , ,



Komentari su zatvoreni.

Back to Top ↑


  • Prijatelji Plus radija i portala Plusonline