AHA Mura Dom kulture FK Radnički Pirot Gimnazija JP "Gradska toplana" JP "Komunalac" JP Vodovod i kanalizacija Karate KK Pirot KMF Pirot NALED obrazovanje OŠ "8. septembar" Politika Rodoljub Ćirić Tigar ad Uroš Mijalković Vladan Vasić vremenska prognoza zdravstvo Zoran Nikolic ŽKK Gimnazijalac ŽRK Pirot
Lokalna samouprava

Objavljeno 25.06.2019. | objavio Plusonline

0

Nagradjeni najbolji učenici sportisti

Danas su na završnoj svečanosti Saveza za školski sport Pirot nagradjeni najuspešniji učenici sportisti koji su se tokom ove školske godine takmičili i predstavljali svoje škole u nekoj sportskoj disciplini. Njima su uručene zaslužene nagrade i priznanja.

 

Jovica Jovanović, sekretar Saveza za školski sport zahvalio se svim učenicima koji su ove školske godine učestvovali na nekom od takmičenja i čestitao onima koji su osvojili nagrade.  

Gradonačelnik Vladan Vasić je čestitajući svima koji su učestvovali, izrazio je zadovoljstvo da se iz godine u godinu, sve veći broj dece bavi sportom, a neki od njih ostvaruju i zapažene rezultate. 

Usledila je dodela nagrada i diploma najuspešnijim učenicima

Najuspešniji učenici sportisti u školskoj 2018/19. godini

Najbolja stonoteniserka 2018/19 Milica Ćirić, Ekonomska
Najbolji stonoteniser * Bogdan Filipović, Tehnička
Najbolja teniserka * Bratislava Ignjatović, Sveti Sava
Najbolji teniser * Veljko Čalić, Tehnička
Najbolja učenica strelac * Кristina Petrović, Gimnazija
Najbolji strelac * Filip Stojanović ,Tehnička
Najbolja odbojkašica * Sara Jovanović., Gimnazija
Najbolji odbojkaš * Aleksa Džunić, Vuk Кaradžić
Najbolja košarkašica * Anja Pejčić.,Gimnazija
Najbolji košarkaš * Filip Ćirić, Sveti Sava
Najbolja fudbalerka * Maša Džunić, Ekonomska
Najbolji fudbaler * Aleksa Tošić, 8. septembar
Najbolja atletičarka * Neda Cvetković, Gimnazija
Najbolji atletičar * Novak Petrović, Gimnazija
Najbolja rukometašica * Saška Antić, Ekonomska
Najbolji rukometaš * Đorđe Mitov, Vuk Кaradžić
Najbolja gimnastičarka Dajana Živković, Vuk Кaradžić
Najbolji gimnastičar Andrija Petrović, 8. septembar
Najbolja M.O.I Tea Stojanović, 8. Septembar
Najbolji M.O.I Janko Živković, Vuk Кaradžić
Sportistkinja škole Mladost * Aleksandra Jocić
Sportista škole Mladost * Slaviša Redžić
Sportista Mlekarske škole Bogdan Ilić
Sportistkinja Mlekarske šk. Tanja Antić
Sportista Sr. stručne škole Predrag Кrstić
Sportistkinja ” Danica Petrović
Posebno priznanje Veljko Tričković, Tehnička

Učenica sportist. za 2018/19 Sofija Rančić, Gimnazija
Učenik sportista za * Bogdan Filipović, Tehnička
Učenica sportistkinja za * Nađa Anđelković, Vuk Кaradžić
Učenik sportista za * Andrija Antić, Vuk Кaradžić

Prvoplasirane ekipe

1. mesto – ženska ekipa Gimnazije
1. mesto – muška ekipa Tehnička
1. mesto – ženska ekipa OŠ ”Vuk Кaradžić”
1. mesto – muška ekipa OŠ ”Vuk Кaradžić”
1. mesto – OŠ ”Vuk Кaradžić” ukupno
1. mesto – Gimnazija ukupno

Tagovi: ,



Komentari su zatvoreni.

Back to Top ↑

  • Prijatelji Plus radija i portala Plusonline