Kamera ne miruje! Ima posla za novinare svuda oko nas! Samo treba da se radi, drage kolege!
Ne smatram značajnim ko će kako da reaguje, mene je učio zanat, da se život prati na terenu! Novinar najmanje treba da sedi u hladovini redakcija, već da, ukoliko želi da ovom narodu šalje pravovrmene i verodostjne informacije, mora da krene i traga za svim onim detaljima za koje smatra da će njegove čitaoce, gledaoce, slušaoce da interesuje, ili izazove reagovanje.
Naša kamera, zbog toga ne miruje. Komentari i najave nisu potrebne. Sve se vidi i sve je jasno. Ima dobrih, ali i onih drugih primera.
- Primer: Ponovo stradala klupa i korpa za smeće. Kej na tijabarskoj strani, kod Šulejinog brzaka



Toliko za ovu "kameru"! Sutra ćemo da jurimo bubašvabe iz ulice Sedmi juli i tražimo ko Nišorcima "muti vodu"!
-
07. jun 2026. 12:13 Za nas nostalgičare, za nas zaljubljene doveka u Kej, Nišavu i Sarlah, ovo je važna vest ovih dana – procvetale su lipe na Keju.Juče oko 11 sati šetao sam, po običaju, svojom ... -
01. jun 2026. 13:07 Ha, "iskočiću" malo iz teme na početku! Mada je sve život i sve je u ovom vremenu postalo – tema. "Kamera" neće da se ljuti, sve je za čoveka.E sada, ko kako shvata taj život i ko je ... -
28. maj 2026. 10:04 Primer prvi:Srela me jutros moja drugarica još iz mlađih dana. Stanuje u zgradama u Predraga Boškovića. Znate ono kada su stanari negodovali, tražili više zelenila, manje asfalta,... -
25. maj 2026. 13:00 Juče je bila nedelja. Molio sam se za sunčano jutro, pokušavajući da produžim život udišući proleće i tople zrake.Bilo je tako i juče, mada je najavljeno da će tamo, sa Stare planine, ...







