Javno nadmetanje za izdavanje u zakup i korišćenje državnog poljoprivrednog zemljišta''VIDEO''
Gradska uprava Pirot raspisala je Javni oglas za izdavanje u zakup i korišćenje državnog poljoprivrednog zemljišta. Goran Popović, pomoćnik gradonačelnika za poljoprivredu rekao je da pravo učešća imaju sva fizička i pravna lica koja prilože odgovarajuću dokumentaciju, a neophodno je da poseduju najmanje 10 hektara zemljišta u katastarskoj opštini gde se objavljuje licitacija. Javno nadmetanje za davanje u zakup i na korišćenje zemljišta održaće se 1. avgusta u svečanoj Sali Gradske uprave u 10 sati za sve katastarske opštine. U zakup će se ponuditi više od 22.700 hektara državnog poljoprivrednog zemljišta, a cena zakupa po hektaru će se kretati od 500 do 7.000 dinara.
-
04. sep 2026. 08:00 Obaveštavamo Vas da je budžetski proces pripreme budžeta za 2027. godinu i naredne dve budžetske godine u toku i da možete uzeti učešće u pripremi istog.Iskoristite mogućnost da se i ... -
01. sep 2026. 13:50 Gradonačelnik Pirota, mr Vladan Vasić, zajedno sa svojim saradnicima, organizuje javni prijem građana.Pozivaju se svi građani Pirota koji žele da iznesu svoje predloge, sugestije, pitanja ili ... -
01. sep 2026. 12:20 Poštovana deco, učenici i roditelji, poštovani vaspitači, učitelji i nastavnici,Grad Pirot vam želi srećan polazak u predškolske ustanove i škole, sa željom da vam nova &... -
28. avg 2026. 13:24 Danas, na praznik Uspenja Presvete Bogorodice, u Pirotu je posebno svečano. Ovo je slava grada, ali i hrama u Tijabari.Program obeležavanja gradske slave počeo je u 8.30 svetom liturgijom u Hramu ...







