AHA Mura Boban Tolić Dom kulture FK Radnički Pirot Gimnazija JP "Gradska toplana" JP "Komunalac" JP Vodovod i kanalizacija Karate KK Pirot KMF Pirot NALED obrazovanje OŠ "8. septembar" Politika Rodoljub Ćirić Tigar ad Uroš Mijalković Vladan Vasić vremenska prognoza zdravstvo ŽKK Gimnazijalac ŽRK Pirot
Sport

Objavljeno 10.11.2019. | objavio Plusonline

0

Gimnastičarke kluba “Sirene” uspešne na Međunarodnom turniru “9.Gimnastiks Kup” u Nišu

U subotu, 9. novembra održan je Međunarodni turnir u Nišu ,, 9. Gimnastiks Kup,, takmičenje u ritmičkoj gimnastici u grupnim i individualnim vežbama.

Takmičarke Kluba ritmičke gimnastike ,,SIRENE“ nastupile su u grupnim vežbama C i B programa i u individualnim vežbama 12 takmičarki. Učešće je uzeo 21 klub, 19 klubova iz Srbije i po jedan iz Crne gore i Bosne.

Naše ekipe su imale dobre nastupe. U C programu ( 8 i više devojčica) pionirke i kadetkilje osvojile su srebrne medalje, dok je najmlađa – bebi grupa zauzela 3. mesto i bronzane medalje U B programu (ekipa od 4-6 devojčica), pionirke su zauzele 2. mesto i srebrne medalje dok su mlađe pionirke zauzele 3. mesto i bronzane medalje.

U individualnom programu od 12 naših devojčica različite uzrasne kategorije, 10 se okitilo medaljama. Osvajači medalja su