Evro gol Simonova za pobedu Piroćanaca !

09. septembar 2019. 07:30 Sport Pirot Plus Online

Kladovo: Brodoremont - Tanasko Rajić 3:4 ( 0:0)

Tanasko Rajić: Petrović, Nikolić, Bogdanović, S.Ćirić ( Usković), Stoilkov, S. Popović, Velev, Vasić, Kovač, ( V.Ćirić) Ignjatović, Simonov.

Strelci Simonov u 82. i 92.min. S. Popović u 58.min. i Kovač u 86.min.

Igrač utakmice Simonov (Tanasko Rajić )

Fudbaleri FK Tanasko Rajić, sa dalekog gostovanja , vratili su se kući pevajući pobedom u 92. minutu. Prvo poluvreme završeno je bez golova iako su gosti dominirali terenom, stvarali šanse, ali ih nisu realizovali.

Domaći su početkom drugog poluvremena, iskoristili smušenost odbrane gostiju i poveli. Usledilo je brzo izjednjačenje preko kapitena Stefana Popovića. Međutim, domaći su golovima , veoma dobrog Ivana Kostića , poveli sa 3:1.

Nisu se predavale "topdžije", golovima Simonova i novajlije Kovača, stigli do izjednjačenja. Šlag na torti, usledio je u 92-om min. utakmice, evrogolom Miloša Simonova.

Veliki hendikep za našu ekipu je ponovna povreda Stefana Ćirića, koji će najverovatnije morati na operaciju kolena. Čestitke svim momcima, a Ćiriću brz oporavak. Sledeće nedelje Tanasko Rajić je domaćin ekipi Bor 1919.