AHA Mura Dom kulture FK Radnički Pirot Gimnazija JP "Gradska toplana" JP "Komunalac" JP Vodovod i kanalizacija Karate KK Pirot KMF Pirot NALED obrazovanje OŠ "8. septembar" Politika Rodoljub Ćirić Tigar ad Uroš Mijalković Vladan Vasić vremenska prognoza zdravstvo Zoran Nikolic ŽKK Gimnazijalac ŽRK Pirot

Ako ne bude neočekivanih rezultata, rukometašice Pirota ostaju u Ligi !

Super B liga

21.kolo

Požarevac : ŽRK Požarevac  – ŽRK “Pirot”     30:26    ( 16 : 14 )

ŽRK ”Pirot”: Mr. Tošić,  Savić 5 , Stojanović ,  Ćirić 1, Selena Tančić 1,  Simona Tančić (K)  8,  Kričak 5,  Zdravković,  Grozdanova  5,  Ml.Tošić,  Antić,  Djordjević  1

Susret ekipa koje se bore za opstanak  protekao je u rezultatski neizvesnoj i uzbudljivoj utakmici. Ponovilo se, kao mnogo puta do sada, da naš tim ne iskoristi brojne prilike  i na kraju dozvoli rivalu da lakše nego što je o na terenu izgledalo, osvoji bodove.

Naš tim je od početka bio u vojstvu, u 7.minutu bilo je 4:1 za ekipu Nine Tošić. Domaće su izjednačile  u 13.minutu na 5:5, Pirot je ponovo poveo. Ekipe su se smenjivale u vodjstvu sve do 16.minuta kada je ponovo bilo nerešeno  8:8. Do kraja prvog poluvremena Požarevljanke su imale prednost. Pirot je u 26.minutu izjednačio  na 13:13 i to je rezultatski bilo sve u prvom delu.

U nastavku su naše rukometašice , kako to obično biva u jednom periodu ,,pale,, u igri, nisu iskoristile brojne ,,zicere, što je omogućilo Požarevljankama da imaju razliku od dva do tri gola razlike.

Naš tim još uvek ima šanse da ostane u Ligi. Mnogo zavisi i od rezultata konkurentskih ekipa . Uvek je moguće da se dogodi neko ,,iznenadjenje,,!

U subotu naša ekipa igra još jedan meč odluke, dolazi veoma dobra ekipa Pančeva.