Sportski vikend

15. novembar 2019. 14:30 Sport Pirot Plus Online

Mlada reprezentacija U 21 pred kvalifikacionu utakmicu sa Rusijom, treniraće na glavnom terenu Gradskog stadiona u nedelju,17.novembra od 12 sati. FS Srbije je termin prvenstvene utakmice 20.kola Prve lige Srbija Radnički - Žarkovo pomerio za ponedeljak, 18.novembar za 13 časova.


20.kolo

Rezultati

16/17.11.2019






































































Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.11.2019 13:00

Smederevo 1924
:

Radnički 1923
18.11.2019 13:00

OFK Bačka
:

Metalac
18.11.2019 13:00

Dinamo
:

Sinđelić
18.11.2019 13:00

Kabel
:

Zlatibor
18.11.2019 13:00

Radnički (P)
:

OFK Žarkovo
18.11.2019 13:00

Zemun
:

Trayal
18.11.2019 13:00

Novi Pazar
:

Kolubara
18.11.2019 13:00

RFK Grafičar
:

Budućnost



Tabela





































































































































































































































































Poz Tim UT PB N PR BOD
1

Zlatibor
19 9 7 3 34
2

Metalac
19 10 3 6 33
3

RFK Grafičar
19 9 5 5 32
4

Kolubara
19 9 4 6 31
5

Radnički (P)
19 8 4 7 28
6

OFK Bačka
19 8 4 7 28
7

Dinamo
19 7 5 7 26
8

Novi Pazar
19 7 4 8 25
9

Kabel (-10)
19 9 7 3 24
10

OFK Žarkovo
19 6 6 7 24
11

Trayal
19 5 8 6 23
12

Sinđelić
19 6 5 8 23
13

Radnički 1923
19 6 4 9 22
14

Zemun
19 4 6 9 18
15

Smederevo 1924 (-10)
19 8 1 10 15
16

Budućnost
19 2 5 12 11




21.kolo

Sledeće kolo

23/24.11.2019

U 7. kolu Prve lige Istok rukometašice Pirota dočekuju ekipu RTB 2 iz Bora. Utakmica se igra u subotu od 18h.


7.kolo

Rezultati

























































Datum | Vreme Domaćin Rez Gost


Rtanj
:

Vranje


Pirot
:

Bor - RTB 2


Žitorađa
:

Radan


Naisa 2
:

Jagodina 2


Hajduk Veljko
:

Radnički (S)


Vlasotince
:

Remesiana


Tabela







































































































































































































Poz Tim UT PB N PR BOD
1

Pirot
6 6 0 0 12
2

Žitorađa
6 5 1 0 11
3

Jagodina 2
6 5 1 0 11
4

Remesiana
6 4 0 2 8
5

Radnički (S)
6 3 1 2 7
6

Naisa 2
5 3 0 2 6
7

Bor - RTB 2
6 2 1 3 5
8

Vranje
6 2 0 4 4
9

Hajduk Veljko
6 2 0 4 4
10

Vlasotince
6 1 0 5 2
11

Radan
5 0 0 5 0
12

Rtanj
6 0 0 6 0




8.kolo

Sledeće kolo

Košarkaši Pirota u 7.kolu Druge lige Srbija gostuju u Subotici ekipi Spartak. Meč se igra u subotu od 16 časova.


7.kolo

Rezultati

16/17.11.2019































































Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.11.2019 16:00

Spartak
:

Pirot
16.11.2019

KKK Radnički
:

Zemun Fitofarmacija
16.11.2019

Mladost (SP)
:

BKK Radnički
16.11.2019 20:00

Proleter Naftagas
:

Fair Play
16.11.2019 19:00

Železničar
:

Konstantin
16.11.2019 19:30

Sloga
:

Zdravlje Leskovac
15.11.2019 19:30

Beovuk 72
:

Sveti Đorđe


Tabela




















































































































































































































Poz Tim UT PB PR BOD
1

Zemun Fitofarmacija
6 6 0 12
2

KKK Radnički
6 5 1 11
3

Pirot
6 5 1 11
4

Sloga
6 4 2 10
5

BKK Radnički
6 4 2 10
6

Mladost (SP)
6 4 2 10
7

Proleter Naftagas
6 4 2 10
8

Zdravlje Leskovac
6 3 3 9
9

Spartak
6 3 3 9
10

Beovuk 72
6 1 5 7
11

Sveti Đorđe
6 1 5 7
12

Železničar
6 1 5 7
13

Fair Play
6 1 5 7
14

Konstantin
6 0 6 6


Rukometaši Pirota u 4.kolu Druge lige Istok su slobodani.


4.kolo

Rezultati





























Datum | Vreme Domaćin Rez Gost


Progres
:

Majdanpek


Borsko jezero
:

Đerdap


U ovom kolu slobodan je tim: Pirot

Tabela


































































































Poz Tim UT PB N PR BOD
1

Majdanpek
3 2 1 0 5
2

Pirot
3 2 1 0 5
3

Progres
1 0 0 1 0
4

Đerdap
2 0 0 2 0
5

Borsko jezero
1 0 0 1 0


Fudbaleri Tanaska Rajića u 14.kolu Zone Istok u nedelju od 13 časova gostuju u Boru ekipi OFK Slatina.

Jedinstvo u nedelju od 11 časova dočekuje Rajko Mitić iz Bele Palanke.


14.kolo

Rezultati

16/17.11.2019






































































Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
17.11.2019 11:00

Jedinstvo (P)
:

Rajko Mitić
17.11.2019 13:00

Lužnica
:

Rtanj
16.11.2019 13:00

Timok 1919
:

Bor 1919
17.11.2019 13:00

Kablovi
:

Brodoremont
16.11.2019 13:00

Đerdap
:

OFK 019
17.11.2019 13:00

Hajduk Veljko
:

Majdanpek
16.11.2019 13:00

BSK
:

Balkanski
17.11.2019 13:00

OFK Slatina
:

Tanasko Rajić


Tabela































































































































































































































































Poz Tim UT PB N PR BOD
1

Kablovi
13 10 3 0 33
2

Balkanski
13 10 0 3 30
3

Hajduk Veljko
13 8 3 2 27
4

Timok 1919
13 8 3 2 27
5

Tanasko Rajić
13 8 2 3 26
6

Rajko Mitić
13 6 1 6 19
7

Lužnica
13 6 0 7 18
8

Bor 1919
13 5 2 6 17
9

Jedinstvo (P) (-1)
13 5 1 7 15
10

Đerdap
13 4 2 7 14
11

BSK
13 4 2 7 14
12

Brodoremont
13 4 1 8 13
13

Majdanpek
13 3 3 7 12
14

OFK 019
13 4 0 9 12
15

Rtanj
13 3 2 8 11
16

OFK Slatina (-1)
13 3 1 9 9


U 5.kolu Treće futsal lige ekipa Pirgosa u subotu od 20 časova dočekuje ekipu Miners iz Majdanpeka, KMF Pirot gostuje u Leskovcu.


5.kolo

Rezultati

16/17.11.2019

















































Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.11.2019

Pirgos
:

Miners
16.11.2019

Akademac
:

BSK
16.11.2019

Prokuplje
:

Timok 2013
16.11.2019

Bele crkve
:

Aleksinac 2015
16.11.2019

Leskovac
:

Pirot


Tabela








































































































































































Poz Tim UT PB N PR BOD
1

Leskovac
4 3 1 0 10
2

BSK
4 3 0 1 9
3

Pirot
4 3 0 1 9
4

Timok 2013
4 3 0 1 9
5

Akademac
4 2 0 2 6
6

Pirgos
4 2 0 2 6
7

Bele crkve
4 1 1 2 4
8

Aleksinac 2015
4 1 0 3 3
9

Prokuplje
4 1 0 3 3
10

Miners
4 0 0 4 0


Seniorke „Gimnazijalca“ u 6. kolu Prve regionalne ženske lige Jug B dočekuju Paraćin. Utakmica se igra u nedelju od 19 časova.

Kadetkinje „Gimnazijalac-Tigar“ u 5. kolu Triglav ŽKLS gostuju u Šapcu ekipi Duga. Utakmica se igra danas 15.novembra od 16:20 minuta.

Pionirke Gimnazijalca u 2.kolu gostuju u Negotinu ekipi Hajduk Veljko. Meč se igra u subotu od 12 časova.