AHA Mura Boban Tolić Dom kulture FK Radnički Pirot Gimnazija JP "Gradska toplana" JP "Komunalac" Karate KK Pirot KMF Pirot NALED obrazovanje OŠ "8. septembar" Politika Rodoljub Ćirić Tigar ad Uroš Mijalković Vladan Vasić vremenska prognoza zdravstvo Zoran Nikolic ŽKK Gimnazijalac ŽRK Pirot

14. kolo

Vranje  Dinamo – Radnički   2:1 (1:1)

Radnički: Viktor Gančev , Vlajković, Dojkić, Marković, Mančić, Mirković, (Spasojević)Pobulić, Tolić,( Milenković) Petrović, Radivojević, (Edoa) Spasić

Rezerve:  Šuljagić, Manić,Edoa, Čirković,  Kostić Milutinović, Milenković, Spasojević

Strelci 10 Dolovac 13.min. 1: 1 Strahinja Petrović 16.min 2:1   Popović u 66.minutu

Mnogo uzbudjenja u Vranju u prvom poluvremenu. Dinamo je “otvorio” utakmicu veoma brzo. U 13. minutu Enes Dolovac je sa 20 metara uputio snažan udarac, debitant u ekipi Radničkog, devetnaestogodišnji Viktor Gančev nije mogao da brani.

U periodu kada je Dinamo krenuo u napade,   Radnički je izjednačio ! Igrao se 16. minut, korner sa leve strane, Strahinja Petrović je manirom iskusnog strelca glavom zatresao mrežu za 1:1.

Naš saradnik, vlasnik Portala  Vranjske, Mihajlo Stojković koji nam javlja detalje sa utakmice,  javlja :

• Utakmica se u igra u brzom ritmu, Dinamo malo više ima loptu u svom posedu, i konkretniji je u napadu.Radnički čeka svoju šansu iz kontri. Igrač sa brojem 17 Enes Dolovac poatigao je evro gol za Dinamo  sa 20 metara, kada je šutirao u donji desni ugao.  Za sada, najbolji igrači u ekipi Radničkog su  kapiten Filip Tolić I strelac gola Strahinja Petrović. Primetno je da na tribinama nema “Recka” Antića,  prvog čoveka Dinama.

Pirotski tim je u drugom poluvremenu igrao bolje. Gosti su bili nadmoćniji, ali ponovo bez dobre završnice. . U  periodu njihove bolje igre i , kada su domaći strepeli, Nikola Popović je zatresao mrežu Piroćanaca.

Evo i poslednjeg raporta našeg specijalnog izveštača Mihajla Stojkovića, vlasnika Portala VRANJSKE
  • U drugom poluvremu Radnički je krenuo konkretnije, ali bez realizacije. Oba trenera napravila su po tri izmene. Posle izmene nismo mogli videti ni na klupi igrača Dinama, Mitića koji je povratnik u ovaj klub. Dinamo je ponovo došao u vodjstvo preko Nikole Popovića na asistenciju Mlađe Petrovića.  Izdvojio se pokušaj ekipe Radničkog kada su pogodili stativu u 80. minutu igre.